Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván a férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a férfi? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, másfél éve élünk eggyütt párommal. Az elején illetve egy évig kb valami fantasztikus volt a szex, most az utóbbi kb fél évben nem azt mondom hogy borzasztó de alig van. Nem tudom hol romlott el a dolog, egyszerűen nincs hozzám kedve úgy érzem ha van is egy kicsit semmi előjáték és berakja aztán csodálkozik, hogy én miért nem mentem el biztos az én hibám. Régen kezdeményező lány voltam, benne voltam mindenbe (párkapcsolaton belül) most már nincs is merszem kezdeményezni mert elutasít 10ből 9szer, semmi önbizalmam azt hiszem. Sőt már ott tartok hogy nemis akarok szexelni mert nekem nem erről szól hogy csak bevágja és élvezzünk már el és aztán mehessen vissza játszani a telefonján vagy a számítógépen. Tudom hülyeségnek hangzik de legutoljára még arra se méltatott hogy levegye a boxerét meg a pólóját közbe csak pikk pakk bumm bele, neked nem volt jó hát biztos nem izgattad magad eléggé....Nemrég meg említettem neki hogy szex, és leordította a fejem, hogy nekem mindig csak a szexen jár az eszem. Szerintem nem így van, néha nagyon szoktam kívánni a dolgot, de inkább megvárom míg elmegy otthonról vagy elalszik és magam intézem el. Egyre inkább bánt a dolog, amellett hogy egy rakás semminek érzem magam mint nő, még aggódok is amiatt hogy nehogy elrontsa ez a kapcsolatunkat, mert ezen kívül csodálatosan megértjük egymást. Sőt már kezdem is érezni hogy valahogy nem úgy állok hozzá mint ezelőtt, nem akarom hogy rosszabb legyen. Mit tegyek? Mi a véleményetek ?

2018. aug. 22. 11:54
 1/9 piroska és a farkas ***** válasza:
76%
Olyan nincs egy párkapcsolatban, h " ezen kívül csodálatosan megértjük egymást'. Megértjük vagy nem értjük meg. Pont. Semmi " ezen kívül".
2018. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
11%
Foggyál le.
2018. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves Enkek köszi de nem érzem az 58kgmat soknak a 165cm-hez
2018. aug. 22. 12:01
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Azért azt ott legbelül te is érzed ha fontos lennél számára nem így "szeretne". Odafigyelne rád, türelmes lenne, stb...

Én sohasem biztatok senkit sem arra, hogy menjen, arra sem, hogy maradjon, de te még nagyon fiatal vagy. Hidd el hamar, elég fiatalon ki fogsz égni. Ha nincs még olyan jellegű kötődés (pl gyerek) ami miatt foggal körömmel ragaszkodnod kellene ehhez a kapcsolathoz,akkor menj és keresd meg azt aki gyengéd és figyelmes lesz hozzád.

Ha itt maradsz sérül az önbizalmad és akkor már nem lesz erőd tovább lépni.

2018. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Akkor csinálj valamit a hajaddal.
2018. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem én írtam ki a kérdést, mert pont ugyan ez a problémám! Egy hónap után múlt héten még a boxert sem vette le, borzasztó volt, aztán meg csodálkozik hogy nem jó. :o A párod nem stresszel? Nincs rossz munkája? Mert az én párom folyton dolgozik meg idegeskedik ezért nincs kedve állítása szerint. Én is próbálkoztam szexi cuccokal, mindennel, de akkor sincs kedve. Pedig csinosnak tart, mindig fogdos, szeretget. De nincs igénye, hogy lefeküdjön velem.
2018. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De igen már vagy 2hónapja stresszben van, táppénzen volt aztán most nagyon nehezen akar beindulni az új melója... Nem mondja hogy ez az oka de akár ezis lehet. Ugyanígy van velem is, sokszor ölelget csak ugy kicsit megfogdos ilyenek...de semmi nagy szenvedély :/
2018. aug. 22. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi férfiak hajlamosak vagyunk megfeledkezni róla, hogy a nők lelkivilága mennyire eltér a miénktől. Kevéssé figyelünk oda, csökken a türelmünk az előjáték terén, sokszor csak túl akarunk lenni az egészen, hogy aztán foglalkozhassunk a napi világmegváltó problémáinkkal. Pedig tudni kell, hogy a nőknek sokszor fontosabb az oda vezető út, mint maga az orgazmus.

Sajnos egy bizonyos kort el kell érnünk, egy pár faképnél hagyást el kell szenvednünk ahhoz, hogy ezt a leckét örökre megtanuljuk; A párunk csak akkor tudja széppé tenni az életünket, ha i is széppé tesszük az övét.

2018. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon szépen megfogalmaztad :) Köszönöm
2018. aug. 24. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!