Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam meg mire költ a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg mire költ a barátom?

Figyelt kérdés

Havonta körülbelül 120ezret keres. A szüleivel él így számlákat nem fizet, nem jár autóval így benzinre sem megy el a pénz. Nem igazán vesz magának új ruhákat csak alkalmanként,velem sem költ sokat, maximum havonta egy mozi vagy étterem de az is felesben szokott menni. Diszkréten kérdeztem már hogy mégis mire költ, de csak azt mondja hogy csak úgy elmegy. Havi megtakarítása az lakástakarék és 10 ezer forint,úgyhogy megtakarításra sem megy el. Élelmiszert is a családja vásárol, azt mondta hogy abba sem kell beszállnia.

Ne értsétek félre nem a pénz miatt vagyok valakivel csak érdekelne hogy mi nem juthat eszembe amire elmegy a pénz,mert ez nagyon furcsa. Ő is ismeri a pénzügyeim több év után titkolózni szerintem. Mit nem vall be szerintetek?

Zavaró,hogy sokszor nincs pénze ezért nekem kell fizetni ezt-azt.



2018. aug. 22. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Semmi közöd hozzá. Nem élsz egy fedél alatt vele, nem teszed le fillérre a fizetésed neki. Ennyi.
2018. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Pia, drogok, prosti, másik nő, gyerektartás, szóval bármi lehet.

Nem vèletlenül nem mondja el neked.

2018. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Cigizik? Gondolom beül néha a haverjaival kajálni vagy bármi,elmegy strandra,ruhát vesz magának...bármi lehet.
2018. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Jó arc, hogy élősködik a szülein.
2018. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdésre: hasonló ismerőmnek ruhára megy el a pénze. 50ezres cipők. Pár alkalmas buli, de akkor mindenkit meghív szóval egy este több tízezer.
2018. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg bulik, szórakozás, ilyesmik, egy ilyen este egy 10es simán elmegy. Nyáron nem is nehéz, bulik, fesztiválok, nyaralások na az tényleg zabálja a pénzt.

Ha esetleg szeret gépezni sokat, akkor lehet hogy játékra költi, vagy játékokra belüli vásárlásra, vannak amik több tízezer forintba, vagy akár százezrekbe is kerülhetnek.

2018. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmegy észrevétlenül, míg otthon laktam hasonló keresettel, nekem se volt soha pénzem. Pedig max egy-két alkalommal mentünk valahova barátokkal kávézni vagy moziba, nem vettem magamnak ruhákat, semmit. Egyszerűen elfolyt a mindennapokra, pl. melóba kaja, vagy ha nem volt otthon fogamra való, meg azok az apróságok, amik nem a családi kasszából mentek (nőként sminkcuccok, tusfürdő, ilyesmik...). Egyáltalán nem sok annyi pénz, simán elfolyik "csak úgy", ha nem figyel oda tudatosan az ember. Pl. melóba a valami kevés kaja egy hónapra akár 30ezer is volt, ha beültünk kollegákkal ebédelni kifőzdébe, akkor meg 40-50 is...


Faggatás helyett inkább arra kéne rávenned a párodat, hogy kezdje el vezetni a kiadásait. Meg fog lepődni ő is, mennyi pénz megy a semmire.

2018. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nem vall be valamit, hanem simán elfelejti mire költ. Velem is megtud szaladni a ló és apróságokra eltudom költeni a pénzt. Elfelejtesz reggelit csomagolni és venned kell, meginnál haveroddal egy kávét, megkívánod a munkahelyi automatából a csokit stb. Külön-külön kis összegek de hamar összeadódik, főleg ha 1-2 buli is befigyel: belépő-fogyasztás-meki-taxi és egy szép kis összegnek búcsút is int a tárcád.
2018. aug. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Szép kis kapcsolat. Nem érzed megalázónak, hogy egy másokon élősködő herével jársz együtt, aki még téged is kihasznál? Nem vagy normális, hogy fizetgetsz neki folyamatosan.
2018. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1-es, azért nem egészen így van. Most még oké, semmi köze hozzá. Viszont nem árt, ha egy esetleges összeköltözés előtt ezeket a dolgokat tudja a kérdező. A "csak úgy" elmegy, az lehet pia, nasi, (csoki, chips, stb). Cigi esetleg...

A pénzkezelési kultúrájának az ismerete nélkül biztos, hogy nem batyuznék pl. össze vele.

2018. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!