Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar még tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden annyi a sztori,hogy pár hónappal ezelőtt összejöttem egy régi ismerősömmel. Ő 32 éves,én 30.

Hosszú párkapcsolatból léptünk ki mindketten de már eltelt annyi idő mindkettőnknél,hogy nyissunk. 5 hónapot voltunk együtt,amikor szakított velem azzal,hogy nem érzi azt a szikrát. Nehezen,de elfogadtam,mert el kellett fogadnom. Eltelt 1 hónap azóta és most felkeresett,hogy nagyon hiányzom neki,rájött,hogy többet érzett,mint gondolta és kezdjük újra. Szívem szerint rohannék hozzá de félek újra megtörténik az ami 1 hónappal ezelőtt. Nem csak szexet akar,mert találkoztunk is és tényleg úgy éreztem,hogy fontos vagyok neki és szenved,hogy nem vagyok mellette. Nem tudom mit tegyek de mi van ha csak ilyen hirtelen döntést hozott amit ő is megbán ha adunk egy második esélyt a dolognak. Nem szeretnék hoppon maradni újra...De szeretem őt nagyon! Most tanácstalan vagyok...


2018. aug. 22. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekezdj vele. Mert elfog megint hagyni.Van több jel is az írásodban ami erre utal. De most nem fogom tételesen kivesézni.
2018. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem te vagy az egyetlen aki ezt mondja...és sajnos sokszor hoztam már magam ellen döntéseket.De újból nem szeretnék..
2018. aug. 22. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Én adnék neki egy esélyt. Ha úgy se csak szexre hajt, ha most hirtelenbe nincs senkid, legalább egy időre de élheted az életed és boldog lehetsz.

Max ne éld bele magad annyira, használd ki az időt, amit vele lehetsz, aztán majd látod, hogy veled marad vagy sem.

2018. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is adnék neki esélyt. Emberek vagyunk, hibázunk és sokszor nehéz beazonosítani hogy mit érzünk. Van akinek idő kell. Most elvesztett és lehet ő így jött rá hogy valójában mit is érez.

Ha meg mégsem, akkor meg úgyis szétmentek. És lássuk be ez mindig benne van a pakliban.

2018. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet nektek van igazatok. Köszönöm szépen a válaszokat. Azt hiszem megint nekem kell okosabbnak lennem és bevállalnom,mert tényleg benne van a pakliban,hogy ugyanígy járok. És ha újra megteszi, legalább már tényleg el tudnám könyvelni az egészet annak,hogy nem érdemel meg..
2018. aug. 22. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam a helyében, kaptam is egy esélyt, nagyon hálás vagyol neki a mai napig.

Van, hogy az ember csak ilyenkor jön rá, hogy mit veszít.

Szerintem beszéld meg vele és utána dönts.


29n

2018. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Elmesélnéd röviden a történeted?

2018. aug. 22. 23:22
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:

Engem még kísértett az ex szelleme és nyilván "kiszagolta" pont, hogy én közbem más felé nyitottam. Ez is bekavart. Nem kívánom senkinek ezt a helyzetet, ritka nyomorult, amikor rájössz, hogy a helyed nem az exed mellett van.


29n

2018. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!