Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom exe jobb volt mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe jobb volt mint én, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ő volt a jófej, a cuki, a gyönyörű, a mindenki kedvence. Nem vicc, tényleg. És bár ezt senki se tolja az orrom alá, plusz rendesek velem, azért mégis ez a helyzet, és néha szembesülnöm kell vele. Amúgy meg, nagy ritkán összejártam velük, amikor a párom még nem volt a párom, és az ex volt a barátnője. És emlékszem is, hogy igen, mindig úgy jótt le nekem a csaj, hogy egy szép lány, akit ráadásul mindneki kedvel. Én nem ismertem.
2018. aug. 22. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem véletlenül ex az ex. Ha annyira király lenne, nem lenne ex.
2018. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Neki is van töménytelen hibája, ő is ugyan olyan ember mint te vagy. Ő a múlt, te a jelen vagy. Ne bolygasd a régi dolgokat. Ő békén hagy téged,maximum akkor lép rád, ha te cseszegeted őt, nem furakszik köétek, nem akarja elvenni a társadat. Ennyi.


A múlt. Elmúlt.


Az uram ugyan olyan mint te, huszon év után is az egyetlen név amire ugrik, és sikerül felbosszantanom az az exem neve. Ha csak egy régi filmen is meglátja már ugrik:D

Te ugyan ilyen vagy nőben, mint ő pasiban.

2018. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
2+ *Ha csak egy régi filmen is meglátja a nevét
2018. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 peca1000 ***** válasza:
100%

Mégis veled van a párod.


Ez a lényeg!


Az én feleségem exei nagyon jó egzisztenciával rendelkező, sportos, jóképű férfiak voltak.


Na én pont az ellenkezőjük vagyok, és mégis én vagyok a férje :)


Nem zavarja, engem sem.

2018. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Lehetsz még te is ex, és ha így rágörcsölsz, akkor hamarabb, mint szeretnéd.
2018. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Miért lett vége?
2018. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a "Nem véletlenül ex az ex" kijelentéssel nem feltétlenül értek egyet, mert nagyon nem mindegy, hogy a párod dobta-e ki a fullos csajt, vagy a csaj őt. Ha az utóbbi, akkor simán fennállhat a "ha nincs ló, jó a szamár is" eset. De ha látszólag már semmit se érez az ex iránt, feleslegesen görcsölsz rajta, és ha nyíltan féltékenykedsz vagy kisebbrendűségi érzéseid vannak amiknek sűrűn hangot adsz, előbb-utóbb szakíthat veled ezek miatt.
2018. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valóban az ex szakított a párommal sajnos, nem fordítva. De látszólag amúgy nincsenek már felé érzelmei. De erre nem lehet alapozni. Teszem azt összefutnak valahol véletlenül... Nem titok, hogy nagy volt a szerelem, a párom tűzön-vízen át ment azért a nőért. Nem beszélnek, de nincs köztük harag.
2018. aug. 23. 02:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont nem 100%, hogy ennek jó vége lesz:(

Szakítás után mennyi idővel jött össze veled?

2018. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nen azonnal, úgy fél évvel később.
2018. aug. 23. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!