Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel együtt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujhelyi Kristof Gupp kérdése:

A barátnőmmel együtt vagyok lassan 2eve. Tavaly nyáron volt egy hasonló probléma ok amiért vége lett egy kis időre. (leírom részletesebben) sajnos idén hasonló a helyzet mint akkor de egyszerűen felek és gyenge vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok dolgozok reggeltől majdnem estig. A barátnőm meg tanul most nyári munkám van. Ott van egy srác akivel megismerkedett és hirtelen nagyon jó “barátok” lettek. Sajnos én egyre borzasztóbban érzem magam. Tavaly egész nyáron irkalt neki egy srác majd mindennap azzal a busszal jártak reggelente és lattam ereztem higy meg változott köztünk minden. Egyre több veszekedés rajta mint ahogy lenni szokott és szakított velem tavaly szeptember elsején. Majd este már azzal a gyerekkel smarolt (akkor voltunk majdnem egy éve együtt) én tepertem utána ennek ellenére is ő volt nekem az első igaz szerelmem. Jó igaz meg most is. Aztán elkezdtem ismerkedni és rájött én kelek neki aztán úgy alakult össze jöttünk megint és bizalom nem volt de az idő során kialakult újból. Most idén vissza terve ugyan az a helyzet egyre többet pattint le. Előtte volt heteket együtt voltunk most meg örül ha nem vagyok vele. Az előtt mindig minden jó volt most meg semmi nem akar velem lefeküdni sem már. Pedig én mindent megteszek érte elviszem randiizni mindent és semmi hatása. “Egyedül szeretnek lenni” ez a valasz ha meg kerdezem higy akar el talakozni. Megcsalni nem csal meg tudom. De én vagyok a nyomorék ha számon kérem én vagyok a hibás mindenért amikor én semmit nem csinálok. Egyik este a szülei nem voltak otthon és volt egy meg érzésem oda mentem. És kivel cigizgetett ? Azzal a gyerekkel kiszálltam az autóból és hat neki mentem és én vagyok a szar szemet mert ez neki milyen kellemetlen😅 pedig én csak szerelmes vagyok bele, én szeretem és nem birom ki meg egyszer azt amit akkor de már szenvedek 3hete ez miatt alig bírok enni vagy másra gondolni. Egyszerűen nem tudom mit tegyek hogy minden olyan legyen mint régen. Amikor nem veszekedtunk és jó volt minden.
2018. aug. 22. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őhm,hülye vagy :D.hogy hagyod ,én a helyedben már szakítottam volna vele,na mindegy,szenvedj ha akarsz,úgy se fogsz hallgatni itt senkire.még ha igazunk is van.
2018. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Na mostmár értem, mire fel ez a nőgyülület az oldalon. Utolsó l--yókba szerettek bele, ezért azt hiszitek, hogy a többi lány is ilyen. Butaság. Verekedni is butaság egy nőért, de még egy férfiért is. Az a te bajod, hogy szereted ezt az ócska k..vát.

Keress egy rendes lányt. Lehet nem lesz plasztikáztatva és nem festi magát bohócra, de legalább nem töri össze a szíved.

2018. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Felejtsd el és zárd le ezt az egészet. Tudom, hogy nehéz lesz, de nem folytatnám ezt a helyedbe tovább.

Amúgy meg miért ne csalhatott volna meg, főleg ha a pasi is ott volt mellette? Naiv vagy.

Gondolom tavaly még volt benne annyi emberség, hogy kidobott és úgy smárolt mással, bár annak is lehetett már előtörténete, szóval lehet már korábban is megtörtént akkor is.

Ez az "egyedül akarok lenni" szöveg, ez csak lekoptató duma. Te már nem érdekled, ő meg nyugodt szívvel pasizik már. Csak most valamiért nem mondja ki, hogy vége. Nem tudom minek erőlteted.

2018. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Engedd el Bro, egyik lány sem ér annyit hogy te odáig süllyedj hogy 3-szor is visszakönyörögd magadat hozzá. A veszekedéseket meg kellett volna beszélni mondjuk másodjára. Másodjára sem sikerült. Nem feltétlen a te hibád, ne keresd magadban a hibát.


Ha nagyon te kellesz neki (ahogy mondja) akkor keresni fog még. De az egyedül szeretnék lenni szöveg után erre nem sok az esély.

2018. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én keressem a lehetőséget higy megbeszéljük, próbálok is érte tenni hogy minden jo legyen de ha megprobalnam vele megbeszélni hogy most mi legyen akkor az jön hogy “megint itt tartunk” és megsértődik rám hogy én meg szeretnem beszélni normálisan.4valaszolonak!
2018. aug. 22. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 Ha ezek után még keresi, és fogja is, mivel egy tipikus piócának tűnik a leírás alapján a csaj, akkor sem kell semmit megbeszélni. Mert ezen nincs mit megbeszélni. Nem azért fogja megkeresni a csaj, mert annyira szereti, hanem mert éppen nem lesz más. Aztán ugyanígy otthagyja.

Ezekután egyáltalán nem is kellene vele szóbaállnia, hanem keresnie egy megbízható lányt.

2018. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont elkaptad őket szex utáni cigizés közben...

Nőként mondom, rég szét tette neki a lábát. Lépj ebből ki, sürgősen, nagyon megalázó szituáció ez.



29n

2018. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyen már egy kis tartásod ember!!
2018. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennek vége van. Sajnálom. :( Az ilyen másnap mással smárolok típusú emberektől semmi jóra nem lehet számítani. Az ilyen derült égből ellenkező nemű barátságok mindig ide lyukadnak ki. Szakíts vele, ne kínozd magad tovább.
2018. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!