Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megcsal? Ma mutatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsal? Ma mutatott egy cikket a telefonján, hogy olvassam el és miközben olvastam egy nő írt neki, hogy jó volt végre találkozni.

Figyelt kérdés
Alapjáraton ez nem lenne gond, nem vagyok féltékeny típus. Leginkább már az zavart, hogy mikor pittyent a telefon, akkor rögtön kikapta a kezemből, pedig máskor nem volt ilyen. Ha valaki írt neki, miközben az én kezemben volt a telefon, akkor megkért arra, hogy olvassam fel neki, hogy milyen üzenetet kapott. Szerintetek?
2018. aug. 22. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Tuti megcsal a rohdék vagy nem ismered fel az anyósodat chat fej alapján... választhatsz melyik a jobb! Én a helyedbe földhoz vágtam volna a telefonjat és szamonkertem volna hogy ki az a mocskos nő... legyél résen! Én a helyedbe egy pofonnal megkisereltem volna a cikket
2018. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Mindig ha egy nő megcsal akkor kivetíti a másik félre. Nem lehet hogy te is félre kacsingatnál ha tehetnéd?
2018. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hiszek minden apróságot félrelépésnek, de ez a reakció. Ennél egyértelműbb nem is lehetne.
2018. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Az univerzum és a csillagok állása a telihold kozeledesevel vitákat szül a párkapcsolatokba...azt javaslom, hogy a vasárnapi napot mindenképpen töltsétek külön egymástól,mert aznap a telihold feszültségeket okozhat. Minden bizonnyal a párod a megcsalást tekinti a legmegfelelőbb dolognak de semmi esetre se gondold hogy a karma majd visszaadja neki, hiszen a kapcsolatotok még nincs elvesztve. Azt mondom hogy a Nap a legerősebb bolygó (a kapcsolatotok) és a körülötte elhelyezkedő csillagok a feszültség, amit ti le tudtok győzni. További szép estet, Olga.
2018. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bence_ ***** válasza:
91%

Kérdezd meg tőle, hogy miért volt ez a reakciója?

Valamiért izgatott!

2018. aug. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez buktának tűnik...Sajnálom.. :-((( Kérdezz rá,mutassa meg az sms-t,és magyarázza meg.
2018. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!