Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta megszületett a kisfiúnk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megszületett a kisfiúnk, nem foglalkozik velem/velünk a párom. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

4 hónapja született a gyermekünk, az első hónap feléig minden rendben ment. Aztán valami megváltozott, mert a párom a babával és velem sem foglalkozik annyit, csak hébe-hóba. Sokszor eljár még a barátaival meginni egy pohár sört, és és tart este 8-tól éjfélig kb. Rákérdeztem már, hogy valami zavarja e, de annyit mondott, hogy "nem".

Én a baba mellett mosok, főzök, takarítok és kertészkedem is.

28/n, 32/f


2018. aug. 23. 21:21
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
42%
Sosem lattam meg ennyi mocskos állatot! Hat hogy képzeltek hogy az újdonsült anyukat, aki megpróbálja egyben tartani az eletuket leszurjak? Nem az o hibája hogy a férje ennyire gyerekes és nem becsüli a házimunkát és a gyereknevelest! Hat megáll az eszem! Ahelyett hogy itt kritizálják a hölgyet kezdjenek el gondolkozni hogy a saját életük sem tökéletes. Üdv, Olga
2018. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
31%

Nos 2 hétig bírta,hogy ordít a gyerek,a kakis pelenkát az éjszakai nem alvást....

Mennyi kapcsolatban van hogy a gyerek 3éves kora után kell az apukának de addig nem. Az okokat had ne magyarázzam.

Főzöl, mosol, takarítol, kertészkedel.Bravó!

Pasiddal,kapcsolattal,magaddal mennyit foglalkozol? Miben jársz otthon? Sok nő elengedi magát,aztán csodálkozik...

2018. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
38%

"Az anyaság az a tevékenységed legyen ne az identitásod és akkor visszakapod a társadat."


ez egy fals mondat!


mi az, hogy az anyaság ne legyen az identitása?


dehogynem!


minden ember többféle szerepkészlettel rendelkezik: anya, társ, dolgozó nő stb.


a gyerek túlélése és jövője múlik azon, hogy a kérdező mennyire tudja elég jól megélni és kibontani az anyai identitását.


az nem jelenti azt, hogy szeretőként, feleségként felszámolódnának szerepei.


most viszont egy újszülöttért felel (és minden másért is, mert a sfej párjára nem számíthat), de a baba az első (nem a gerinctelen férj), és az anyai identitását kell erősebben megélnie az első években!!

2018. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 Estádio de Felchút ***** válasza:
40%

Attól, hogy anya lettél, ő pedig apa, még ugyanúgy feleségként és férjként is helyt kell állnotok.

A legtöbben itt bässzák el a dolgot. Anya és apa ideig-óráig "elvan" egymás mellett, amíg el nem válnak. A férjednek nem anyucira van szüksége, hanem a feleségére, akibe beleszeretett.

2018. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
81%

"A férjednek nem anyucira van szüksége, hanem a feleségére, akibe beleszeretett."

mekkora egy csőlátásod van, bszki!!!

itt ez a nő, 4 hónapja szült, egyedül küzd a gyerekneveléssel, a házimunkával, a kerti munkával, a fáradtsággal, kialvatlansággal... és egy tróger, semmirekellő férjjel.


és akkor jösz te meg a többi bunkó, és elkezditek a kérdezőt csesztetni, hogy miért nem a nőiségére, szexre, a gerinctelen férjére koncentrál!!!


hát, szégyelljétek magatokat!!


talán, ha a pasi besegítene, ha apaként viselkedne... a nő örül, h. él ennyi feladattal és felelősséggel, de elvárjátok, hogy a férje valagát nyalja, és tipp-topp legyen.


ez a magyar patriarchális társadalom rákfenéje!!!!

2018. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
79%
#15: egyetértek. Szánalmas bagázs, aki a férj valagát nyalja. Friss anya ez a hölgy, mindenben segíteni kellene neki, közösen cipelni a terheket is. Nyomorék a férj, ha ilyen apa leszek, inkább sose legyek apa.
2018. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Estádio de Felchút ***** válasza:
13%

Kisanyám, én nem vagyok senkinek a fogadatlan prókátora, a kérdező kérdezett, én pedig köntörfalazás nélkül válaszoltam, ahogy szoktam. Kíváncsi volt a miértre, tessék, megkapta.

Azt pont leszärom, hogy a kibiceknek mennyire tetszik a frankó.

2018. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
34%

A sok férjre köpködő ember szerintem nem tartotta a gyertyát. Nem tudtok semmit, csak a sztereotípiákat nyögitek vissza. Általánosítás lvl 99. Aki nagybetűvel írja azt, hogy Picúr, az szerelmes a gyerekébe és a nagy lamour miatt megfeledkezik a társáról.

Senki nem követeli egy nőtől, hogy hanyagolja a gyerekét és ne biztosítsa neki a megfelelő ellátást. Nem erről van szó. De ha feltennénk neki a kérdést, hogy ki a fontosabb számodra, a kisbabád vagy a férjed akkor mit felelne? És mit felelne a férj? Itt van a kutya elásva, hogy nem bírják egyszerűen csak nevelni a gyereket, muszáj belezúgni, mint vak ló a szakadékba. Olvassátok el még egyszer azt a Picúros hozzászólást, rendkívül árulkodó.

2018. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen egyetértek 15-el. A férfi dolga lenne most,hogy segítsen a feleségnek,hogy éreztesse,hogy még mindig ö a legjobb nö számára kócosan és fáradtan is,hogy nála és a babánál nincs fontosabb...egy igazi férfi ezt tenné,nem pedig a kicseszett második tinikorát élné a haverokkal. Nagyon felbszós ez az itteni minden faszi egy kis hercegecske,akit mindennel ki kell szolgálni viszonzás nélkül felfogás (ja persze a viszonzás az,hogy nem bszik félre...). Képröl nem látott még az emberek többsége normális férfit úgy érzem. Kedves kérdezö,próbáld meg tudatosítani a párodban,hogy ö már egy családos ember,aki felelösséggel tartozik irántatok. Ha már eddig nem tünt fel neki...
2018. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
25%
Házasság volt egyébként? Vagy csak így szültél egyet. Ha utóbbi, akkor nem tudom, min csodálkozol, tulajdonképpen semmilyen elköteleződés nem volt egymás irányába, a párod meg most érezte meg először ennek a súlyát és láthatóan nem kér belőle. Ezért kell ezeket megbeszélni gyerekvállalás előtt.
2018. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!