Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta megszületett a kisfiúnk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megszületett a kisfiúnk, nem foglalkozik velem/velünk a párom. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

4 hónapja született a gyermekünk, az első hónap feléig minden rendben ment. Aztán valami megváltozott, mert a párom a babával és velem sem foglalkozik annyit, csak hébe-hóba. Sokszor eljár még a barátaival meginni egy pohár sört, és és tart este 8-tól éjfélig kb. Rákérdeztem már, hogy valami zavarja e, de annyit mondott, hogy "nem".

Én a baba mellett mosok, főzök, takarítok és kertészkedem is.

28/n, 32/f


2018. aug. 23. 21:21
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
49%

"Aki nagybetűvel írja azt, hogy Picúr, az szerelmes a gyerekébe és a nagy lamour miatt megfeledkezik a társáról."


Kedves Sötétség!


igen, az a klassz, az a jó, ha ennyuire odavan a gyerekéért!


azt miért nem teszed szóvá, hogy mennyire gáz, hogy a férj egxáltalán nincs oda a gyerekéért!


holnap pedig menj ki a napra, érjen némi fény!

masszív, nagy sötétségben élész ugyanis.

2018. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
25%
#21 A gúnyolódásod meggyőzött, holnap kimegyek a napra. Kérlek sértegess még, biztosan előnyömre válik. Köztudottan ez egy kiváló módszer a másik véleményének a megváltoztatására.
2018. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
48%

ha valaki olyan orbitális baromságokat beszél, mint te, és durván sérteget, számonkér egy fiatal anyát, az nem tudom milyen alapon jön azzal, hogy gúnyolódok.


mert te mit csinálsz?!

2018. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
56%
Nem sértegettem. Igen, számon kérem, miért ne tehetném? Mi ebben olyan borzasztó dolog? A fiatal anya az miért valami csodálatos, érinthetetlen tüneménye az univerzumnak, aki a saját sorsának alakulásáért egy fikarcnyit sem felelős, vele csak úgy megtörténnek a dolgok? Azzal nem segítünk a kérdezőnek, ha hergeljük a párja ellen. Azzal segítünk neki, ha rámutatunk a változtatásra szoruló dolgaira. Attól jobb lesz a helyzete, az "undorító a féreg a párod!"-tól nem lesz jobb. Azzal a bizonyos kommenttel senki nem foglalkozik, pedig ott van a kutya elásva, csak dagasztjátok tovább a sértettséget. Ez akkor sem segít, ha ideiglenesen jól esik levezetni a dühöt.
2018. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
68%

Akkor te meg önbizalomhiányos vagy, mert kis betűvel írod a nick-ed, hülyegyerek?


Annyira okosnak hiszed magad, basszus, diplomás pszichológusok nem mondanának véleményt egy komment alapján, de lollyka megmondja a frankót.

2018. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező.Talán a férjed most mutatja ki igazából milyen ember is ő,hiszen nehézségek árán ismerjük meg a másikat ... Nem őszinte, a problémát nem akarja megoldani,pedig pont hogy ez a gondja,nem próbálgatnék semmit.. lehet a lakás másik végébe vonulni,majd onnan ha nem változik semmi,ki a lakásból.
2018. aug. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
49%

lollypop93-nak igaza van, kétlem, hogy a férfiak 99%-nak bejönne ez a gügyögős, pocaklakós duma. Amúgy lollypop lány, mielőtt mégvalaki lehülyegyerekezné.

És korához képest jobban látja a helyzetet, mint jópár 40-es, 50-es matróna turbóanyuka.

Amúgy valami nem kerek a történetben, ha 8 év panaszmentes együttélés utána érdekes módon most telik be a pohár, hogy megjött a gyerek.

Vagyis a tipikus "én vagyok az anyuka, a világ közepe, mindenki engem ugráljon körbe, pláne a férjem, eddig én ugráltam körbe, most ugráljon ő"

Hát ez nem fog menni egyik percről a másikra. Ha valami működött 8 évig, ne akarjuk megváltoztatni 10 perc alatt.

2018. aug. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
40%

lollypop, van gyereked?


ha van, sajnálom.


ha meg nincs, ne osszad már az észt gyereknevelés témában, és ne alázzál egy anyukát.

2018. aug. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
48%

lollypop93-nak nagyon is igaza van. Teljes mértékben, hiába pontozzátok le!

Én is rosszul vagyok az ilyen nőktől. Az ősanya típustól. Picur meg Babu meg egyéb tündibündinek hitt nevek. Van annak a gyereknek neve is. És hiába a rendezett kert meg egyebek, a férj pont le fogja sz@rni. Neki feleség kell, aki nő. És aki mellett ő férfi. Nem egy gügyöve beszélő nőnek kinéző valaki.

Ja, és van nekem is két gyerekem.

2018. aug. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
10%
Nem olvastam a válaszokat, de gondolom volt ilyen válaszod, hogy: baba előtt nem volt ilyen, meg nem látszott rajta, meg akarta a babát, stb, stb. Biztos, hogy látszott, hogy alkalmatlan apának, csak utána meg sírtok, hogy nem foglalkozik veletek. Bírom az ilyen nőket. Bocsi, nem akarlak általánosítani, de nem alfahímhez kell hozzámenni, aki kőbunkó, utána meg a gyerek szívja meg.
2018. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!