Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, nagyon népszerű a pasik körében. Igazándiból nem értem a sikerét, mert rengeteg sokkal szebb lányt ismerek, akikért nem rajonganak így. Nálam persze jobban néz ki valamivel (bár én sminkelek, csinos vagyok és adok magamra, ő pedig amolyan sportos-fiús laza csaj), de nem gondolom, hogy álomnő kategória, inkább aranyos, átlagos.

Az előző párom is nála próbálkozott először, aztán nincs jobb alapon végül velem jött össze (ez persze csak később derült ki, de nem ezért szakítottunk).

A jelenlegi párommal és a haverjaival iszogattunk, szóba került a barátnőm, akit persze mindenki az egekig magasztalt.

A párom már egyszer régebben részegen megcsalásgyanús szituba került ezzel barátnőmmel, de mindig tagadta, hogy neki bejönne, az alkoholra fogta, és elvileg nem is történt semmi, csak aludtak...

A mostani ivászat alkalmával megjegyezte, hogy neki nem kellene barátnőnek ennyire jó csaj, aki így bejön mindenkinek, mert az ilyen jó nőkkel csak a macera van (ismétlem, még csak nem is kiemelkedően jó külsejű és "költséges" lányról van szó), és biztos meg is csalná a csaj. Azt hozzátenném, hogy ez a barátnőm nagyon extrovertált és társasági, én pedig otthonülő és emberkerülő vagyok.

Elejtett megjegyzésekből következtettem már ilyesmire, hogy a páromnak mégis tetszik a barátnőm, de neki túl "sok" lenne, de ahogy ezt így konkrétan kimondta, eléggé szíven ütött. Az is megfordult a fejemben, hogy a hátam mögött mégis volt vagy akár van is valami köztük.

Én vagyok túl érzékeny és el kellene fogadnom, hogy a "fullos" barátnőm mellett mindig csak második leszek, és még a saját páromnak is ő tetszik jobban? Vagy ha megszakítanám a kapcsolatot ezzel a lánnyal, találhatnék olyan pasit, aki a változatosság kedvéért tényleg engem akar és nem őt? Mert valamiért tényleg mindig mindenki őt akarja. Vannak és voltak sokkal szebb barátnőim, akikre nem csorgatták így a nyálukat az ismerőseim, pedig néhányuknál jóval indokoltabbnak találnám, mint ebben az esetben.


2018. aug. 24. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Miből szűrted le, hogy a párodnak is ő tetszik jobban? Ő ilyet nem mondott (az általad írtak alapján), csak te kombinálsz-agyalsz rajta.

El kéne fogadnod, hogy annak a nőnek van valami szexepilje, ami miatt fölkelti a férfiak érdeklődését. Pl. a póznélkülisége és az, hogy aranyos. Ezek pl. nekem is nagyon bejönnek. A sportos meg gondolom azt jelenti, hogy jó alakja van, nincs elhízva stb. Teljesen véletlenül ez is jó pont lenne nálam - és a férfiak döntő többségénél is.

2018. aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Együtt aludtak a kapcsolatotok közben ? Kuka !
2018. aug. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem a barátnödet kéne lecserélned,hanem olyan pasit kéne találnod,aki tényleg szeret. Mert mindig mindenkinél van szebb meg jobb,de aki öszintén szeret,annak hidd el te vagy a legszebb,és nem csak beéri veled.
2018. aug. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

szerintem ez a lány neked nem barátnőd, vagy nem vagy tisztában a barátság természetével.


minden sorodból süt az irigység, a megkeseredettség, és feltűnő, ahogy kisebbíteni próbálod a barátnőd pozitív tulajdonságait, erényeit pl. hogy szerinted nem is olyan szép, és nem érted mi a sikere titka.


nos, a szépség totál szubjektív, és te női szemmel látod őt.


honnan tudod, hogy a férfitekintet mit talál izgalmasnak benne?


nagyon kihegyezted arra a mondanivalódat, hogy a barátnőd nem is olyan szép.


azonban a pasik nemcsak a külsőt nézik, hanem a személyiséget is.


sokszor a nagyon szép lányok tök üresek, érdektelenek, míg a szabálytalan külsejű, nem klasszikus szépségek népszerűbbek, mert olyan izgalmas, vonzó a személyiségük, a természetük.


nem minden a külső!


te irigy, féltékeny vagy.


és a leírásodból homlokegyenest más, mint ez a "barátnő".


kérdés, miért nevezed őt a barátnődnek, mi tartja össze a "barátságotokat"?

2018. aug. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4

Azért ha végigolvastad, nem kell bántani a kérdezőt, tekintve, nem véletlen az irigység, ha már a 2. pasijának akad meg a csajon a szeme...


2 megjegyzésem lenne ehhez: az első, hogy a csaj, akit mondasz szerintem a kisugárzásával ragadja meg a férfiakat. Gondolom kedves, meleg természete van és látszik, hogy jóban van magával.


A másik része a pasidra vonatkozik: az egyértelmű, hogy jó csajnak tartja(mondta), be is ön neki, mint nő. Ez azonban még nem jelent egyenesen megcsalást. Nekem is van a olynan, hogy objektívan helyesnek tartok egy pasit, de a páromat szeretem és nézhet ki akárhogy a pasi, hidegen hagy. Bár engem a külső önmagában nem igaen tud lázba hozni.

Ami viszont gáz- számomra- az az együttalvós szituáció. A kiejlentéséből a barátodnak az is látszik, hogy annyira van önbizalma, mint amúgy neked: nem tudna megtartani egy szerinte- jó csajt, mert folyton féltékenykedne. Azért az iylen kétes eset miatt tartsd nyitva a szemed...


Nekem sem lenne szimptaikus ez a viselkedés, és ez a kijelentés sem.

2018. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Áh nagy habi a mágus. Biztos részegen csak együtt aludtak, bah..:D
2018. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy írod, a barátnődnek nem csak egy alap vonzó külseje van, hanem személyiségre is az a tipikus szociális energiabomba. Tapadnak rá az energiavámpírok... Ő egy igazi szangvinikus gondolom, aki első benyomásként lenyűgöz mindenkit. Aztán ha vannak is hibái, azt mér utána nem veszik észre az emberek, mert már rég felruházták mindenféle pozitív tulajdonsággal (ez nem hiba, így működik az első benyomas 🙂)


Nem tudom mit lehetne csinálni 🤔 elmenekülni a probléma elől... hát 🤔

Most jobb nekem sem jut eszembe sajna. Hozzád hasonló introvertáltakkal kéne ismerkedned, az tuti, akiket kiborít a csacsogás. Az is biztos... értelmes dolgot nem tudok válaszolni a helyzetre én sem sajna 😃

2018. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ez nem teljesne az extrovretált vagy introvertságon múlik.. Én pl inkább vagyok introvertált, ettől függetlenül nekem is van egy olyan kisugárzásom, ami miatt a barátnőim szintén úgy fogalmaznak, hogy "népszerű" vagyok a pasiknál..


Az introvertált nem azt jelenti, hogy valaki szociálisan analfabéta, nagyon is jó kommunikációs képességű vagyok. Inkább abban van különbség, hogy mennyi "adagot" igényelsz az emberektől. Én egy idő után pl hülyét kapok tőlük. :D


ÉS abban is javítanék, hogy egy introvertált feltétlenül csak egy másik introvertáltal jön ki jót. Igazából, sokszor nem. Természetesen egy szélsőséges extrovertált ( pl totál szangvinikus) és egy szélsőséges introvertált ( pl totál melankolikus) sosem fog kijönni egymással, sőt antipaitkusak is lesznek egymásnak, annyira ellentétei egymásnak.


Szerencse, hogy a legtöbb embert csak kevert típus. ;)

2018. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha tetszik a barátodnak nem hiszem hogy csak aludtak... Tudod van a mondás: Együtt alvásnak nyögés a vége 🤤👉👌
2018. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as! Ez való igaz, így van, egyetértek veled! 😃

Csak én lusta voltam regényt írni a témáról, és csak nagyáltalánosságban írtam egy nagyigazságot, amivel már szerintem ezerszer jobban boldogulhatna a kérdező a mostani helyzetnél.

2018. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!