Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex terhesség alatt, és szülés után?

Figyelt kérdés

Férjemmel elég jó szexuális eletunk volt.

Majd a terhesség alatt ritkultak az egyuttlétek ,gondoltam félt a baba miatt. Császárral szultem , szules utan viszonylag hamar kozeledett-kívánt .... jó is volt ,de most úgy érzem rosszabbodott... heti1-2x van ,mikor ő gondolja . Amúgymeg én a picivel lefekszem , ő meg sokszor a nappaliban netezik -filmezik és hajnalban jön be ....

Jóparszor lattam hogy a startlapos híreknél nőket nézeget ,ki villantott mellet ,segget,stb....

Amit tudni kell ,20 évvel fiatalabb vagyok nala ...

Mit gondoltok ? En azt hogy ez igy nem normalis ,es azt érzem elhidegultunk ,de akkor menjunk szet ,es mehet nőzni !!! 😑


2018. aug. 24. 06:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Azt gondolom, hogy kérdezd meg a férjedet, hogyan érzi magát ebben a házasságban, hogy éli meg az apaságot. Ne a szexre hegyezd ki, a romló szexuális élet általában csak következmény.
2018. aug. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
ugye nem a gyerekkel alszol/alszotok?
2018. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Mért haj ha gyerekkel alszik/ nak
2018. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De igen ,mellettem van plusz kulon helye .

De annak semmi koze ehhez sztem...

2018. aug. 24. 07:19
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Nyakamat rá, hogy nem vagytok házasok, csak szültél egyet, mert úgy akartad...
2018. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

16 hòs a kisfiam és köztünk alszik... Hiába probáltuk h külön rakjuk nem jött össze... De attòl hogy köztünk alszik nincsennek szexuális problémáink... Persze nem mellette sexelünk az ágyban... semmi köze ahoz hogy hösztük alszik vagy nem...


Kedves kérdezö a párod szerintem kicsit féltékeny.. Eddig ö volt nálad az elsö most 2.lett. Vagy ugy érzi hogy ti jòl megvagytok a babával és rá nincs szükségetek.. Probálj vele erröl beszèlni.. Mondj el neki mindent ami a szivedet nyomja

2018. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

6. Válszòlò vagyok mennyi idösek vagytok?


A babával mennyit foglalkozik?

2018. aug. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Ne csodálkozunk, ha ott alszik a gyerek.
2018. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem itt nem azzal vana baj hogy ott alszik a gyerek... Itt jön ki a 20 év korkülömbség... Gondolom akartál egy gyereket csinált neked... Jòl lefoglal a gyerek igy nem nyavajogsz neki... Ö meg csinálhat bármit hisz ott a gyerek ugyse hagyod ott... Gondolja ö...
2018. aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

44-24

A gyereket mindketten akartuk !!!!!

És de igen a férjem .

Imádja a gyereket , de igaz ,sok turelme nincs a síráshoz ...

Sokaig dolgozik ,mert kell ,így eléggé fáradt mikor haza jon ,valamennyit foglalkozik a gyerekkel ,de így van ,úgy érzem elvan a világában .... engem lefoglal a gyerek ... ha éppen babázik ,és látom rajt ,nincs turelme hozzá ,akkor inkabb elveszem tole !!!

Aztán elnetezget , van hogy éjfél mire bejon aludni ,holott azelott koranfekvők voltunk mindig ... Persze ha meg bealszik ,akkor a gyerekre fogja .... holott már csak enni kel fel ,és vissza is alszik .

Én már sokszor mondtam neki ,hogy sokat gondolkodom rajtunk .

De ,vagyok annyira önálló ,hogy itthagyjam ,mégha nehezebb is lenne jóval ....

Ma is azzal jon nekem ,ha nem csak engem akart volna ,nem vett volna el ,es nem akart volna gyereket ....

De a valóság mégsem ezt mutatja...

Ki milyen testrészét villantotta a neten...

Engem ez taszít sajnos .

2018. aug. 24. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!