Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, elhagyott, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, elhagyott, de még mindig szeretem. Szerintetek beteg vagyok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy beteg, csak nagyon nincs önbecsülésed. De ha leirod a sztorit részletesebben, jobban tudunk segiteni.


29n

2018. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Az erzelmeknek nehez parancsolni. Majd elmulik. Nem vagy beteg. Ha viszont visszafogadod akkor az vagy.
2018. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem. Csak szereted és szeretni is fogod mig élsz.


Korinthus 1.13-

4.

A szeretet hosszútűrő, kegyes; a szeretet nem irígykedik, a szeretet nem kérkedik, nem fuvalkodik fel.

5.

Nem cselekszik éktelenül, nem keresi a maga hasznát, nem gerjed haragra, nem rójja fel a gonoszt,

6.

Nem örül a hamisságnak, de együtt örül az igazsággal;

7.

Mindent elfedez, mindent hiszen, mindent remél, mindent eltűr.

8.

A szeretet soha el nem fogy: de legyenek bár jövendőmondások, eltöröltetnek; vagy akár nyelvek, megszünnek; vagy akár ismeret, eltöröltetik.

2018. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nagy a rózsaszín köd
2018. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg, az érzelmek nem múlnak el csettintésre. Viszont szedd össze magad, koncentrálj a tovább lépésre, ne arra, hogy brühühü de szeretem...
2018. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
62%
Aki menni akar az akkor is elmegy ha mindent megcsinálsz neki,ha nem fogod fel,akkor még ne legyen kapcsolatod,tologasd a csattogós lepkét.
2018. aug. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg, de majd nem fogod szeretni ha 400. Alkalommal megy haza rúzsfoltosan..
2018. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem fog úgy hazajönni, mert elköltözött. De attól még szeretem.
2018. okt. 14. 16:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy beteg, csak nő vagy.

Tényleg jobban kellene becsülnöd önnön magad.

2018. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ahogy telik az idő, egyre rosszabb.

Hiányzik, ráadásul jön a gyerekhez, és akkor teljesen összezuhanok. Persze nem mutatom. Sose lesz ennek már vége?

😭😭

2018. okt. 22. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!