Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sexelni mikor menzeszelek?

Figyelt kérdés
Tegnap megjött a menzeszem.. Este a barátom együtt akart lenni mondtam neki hogy nem.lehet mert megjött.. Ere ö kiakadt hogy ne hazudjak mert mult hònapban Juli 29 én volt meg.. Akkor most hogy hogy 23án... Mondom neki ne keljen már magyarázkodnom megvan és kész.. ere fel de ö akkor is sexelni akar mondom neki hogy igy tutti nem fogunk ere mondta hogy akkor baxodjak meg... Azt ma reggel is duzzogott mikor elment itthonròl.

#Mìért akar #sexelni ha menzeszelek
2018. aug. 24. 13:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Biztos szereti a piros aranyat.
2018. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki olyat szagol, amit szakított. Te is biztos nagyon értékes, úri nő vagy, ha ilyen tajparaszt hapekkal vagy együtt, és sorban állnak érted a diplomás férfiak a kegyeidért.
2018. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

A kérdés helyesen feltéve:


"Miért vagyok együtt egy ilyen phasztarisznyával?"


A válasz:


Honnan is tudhatnánk mi azt?

2018. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%

Barátod eléggé tajték.


Mondjuk azt sose fogom megérteni, miért "nem lehet" menzesz alatt szeretkezni, de nem így kéne reagálnia...

Ilyennel semmikor nem kellene lefeküdni igazság szerint.

2018. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%

Elnézést kérek, hogy egyáltalán nőnek mertelek nevezni, vagy emberi számba venni :D

Én kérek elnézést.

2018. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

Azt hiszem a kérdező stílusa meg is válaszolta a "miért van együtt valaki egy ekkora paraszttal egyáltalán?" kérdést...

Zsák. Folt.

2018. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ha normális stilusba adod elo magad semmi bajom a negativ kommentekel de az hogy egyes emberek mit megnem engednek maguknak... Nem jol ertelmezted a kiirasom vagy èn nem tudom.. De magadba nézhetnèl egy kicsit
2018. aug. 24. 13:58
 8/28 anonim ***** válasza:
11%

Mi van itt...


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: Mert kívánt.

2018. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Oké hogy kiván meg minden... De ha egyszer nem lehet vagyis èn nem.akkarok igy együtt lenni vele akkor azt fogadja el és ne duzogjon mindt egy kisgyerek
2018. aug. 24. 14:11
 10/28 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ezt akartad kérdezni :


"Miért nem tisztel a párom, hogy hazugsággal vádol, és miért csak a dugnivalót látja bennem és nem az embert?"

2018. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!