Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a feltekeny parommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a feltekeny parommal?

Figyelt kérdés

Már több mitn egy éve vagyunk együtt...Ő nagyon féltékeny, teljesen ok nélkül...mindig azzal magyarázza, hogy nagyon fél nehogy elveszitsen, és hogy még soha nem szeretett igy senkit...

Olyan szinten túlzásba van vive, hogy mit vegyek fel, hova menjek, mikor...stb. Nekem nincsenek igazából srác haverjaim, mégis állandóan kreál magának valamit.

Neki viszont vannak csajszi haverjai, ami szerinte természetes...nincs is ezzel baj, de már a legjobb barátjára(!) is féltékeny. Van egy legjobb barátja akivel nayon jól kijövünk. Tegnap este utazott el, és adtam neki két puszit, persze már szóvá is volt téve, hogy aztán jóhogy nem ugrottam a nyakába...

van mikor meglehet értetni vele a helyzetet, de ritka, nem tudom mit tehetnék, mert amikor ő puszil vagy ölel meg egy csajszit az olyan természetes, de én semmilyen keretek között ne senkit...:O

Szeretem nagyon és nem elvesziteni akarom, de gondolom a "tegnapi miatt" ma még fel sem hivott...pedig én többször is irtam neki...nemtudom mi legyen...pedig sosem volt oka nem bizni bennem

üdv 18 éves lány


2008. nov. 3. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:

első lépés értesd meg vele, ez neked már nagyon,de nagyon rossz.

Beszéljétek meg!!


másik dolog, próbálj a sarkadra állni és , hanem változik, te is kezdj el féltékenykedni eg ykicsit.játsz rá a dologra. éreztesd vele.

utána megibnt ülj le vele beszélni, h nalátod de rossz ez.

h akkor sem változik........

2008. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal inkább neked van okod féltékenynek lenni. Magából indul ki, szerintem.

Növéreméknél is hasonló a helyzet, a párja féltékenykedik folyamatosan, közben meg kiderült, hogy ő csalta meg az eddigi összes barátnőjét.

2008. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 válasolónak: köszi, habár többször megbeszéltük, ma is megbeszélem Vele, lássuk mi az oka annak h ma fel sem hivott...

2 válaszadónak:Az biztos, hogy nem csal meg. 100 százalékosan a tűzbe tenném a kezem emiatt...megcsalásról szó sincs...

köszi a válaszokat, még irhattok ha vagytok hasonló helyzetben vagy van tippetek

2008. nov. 3. 14:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban fontos a bizalom. Ha ezt nem tudjátok kiépíteni, akkor abba kell ahgyni.
2008. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyél te is féltékeny! Visszanyal a fagyi és meglepődik majd a párod ;)
2008. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:D ez tetszik:)

megbeszéltük a dolgokat még egyszer...azt mondtam ez volt az utolsó, kiváncsi vagyok:P :) üdv

2008. nov. 3. 21:04
 7/10 anonim válasza:
tenyleg ugy latom egy cipobe jarunk....tudood en ugy vagyok h masnak konnyu hasznos tanacsot adnii de magadnak...hat az mar nem megy.....ugylatszik nem csak en vagyok ijen hejzetben:( de en leullok megegyszer megebslzni vele...probld te is megtenni ezt...vagy tedd feltekenykedj utanna te is kicist hatha javul a hejzet.....de barcsak meg is oldodna:D :*
2008. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:)

koszi. igazabol most mimndent megbeszeltunk, remelem nem lesz gond. sok szerencset neked is:)

2008. nov. 4. 20:43
 9/10 anonim válasza:
en is remelem hogy nem lessz mas gondod:) sok szerencset es sok boldogsagot!
2008. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:) koszi

minden jot:)

2008. nov. 6. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!