Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze jött azzal a pasival a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jött azzal a pasival a nővérem akivel volt szexkapcsolatom, elmondjam neki hogy volt köztünk bármi is?

Figyelt kérdés

Egy a baráti társaságunk így mindketten ismerjük a pasit.Engem nem bánt hogy vele van, nem is érdekel a pasival csak párszor szexektünk amikor ők még nem jártak.Tehát nem csalta meg velem.De nem tudom hogy elmondjam-e vagy hallgassak mert hs esetleg kiderül nem akarok vele emiatt összeveszni hogy nem szóltam

Én 19 éves lány vagyok, nővérem 23 a pasi 26.


2018. aug. 24. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám. Aztán döntse el ő neki ez mennyire fér bele vagy sem.

De pl a pasi utána simán mondhatja, hogy a hugi is megvolt már...

2018. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
El kell mondani,és utána nem lesz lelkiismeret furdalásod.
2018. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs lelkiismeret furdalásom hisz nem csalta meg velem. Össze veszni nem szeretnék majd a nővéremmel ha esetleg kitudodna hogy kavartam régebben a pasival
2018. aug. 24. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél előbb mondd el neki,nehogy később feszültség legyen belőle.Így az elején eldöntheti,hogy zavarja-e őt.
2018. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ezt most tisztázni, mint 10 év múlva egy kellemes tányérdobálós karácsonyi partin, mikor éppen mélyponton lesz a kapcsolatuk
2018. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, ezek a kapcsolatok nem szoktak 10 évig tartani. :DDD
2018. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd el. Jogában áll tudni, hogy a pasija anno a húgát tömte karácsonyi pulyka helyett. Tőle is elég undorító, hogy képes ugyanabból az alomból a másikra is rámozdulni.
2018. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Majd az esküvőjükön.

19 vagy, de már szexkapcsolat volt.

Szép kis beltenyészet.

2018. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tuti nem állnék össze olyannal akivel a tesóm szexelt.. Szóval mond el neki mihamarabb h eldontse neki ez így megfelelő vagy sem.. 27N
2018. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!