Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érez így azzal kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez így azzal kapcsolatban, hogy a párja számítógépes játékokkal játszik?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal és a számítógépes játékok mindig is problémát jelentettek köztünk. Nem szeretem ezeket a játékokat, több oka is van, egyrészt károsnak tartom, másrészt a nevelőapám évekig függő volt és ezért munkanélküli is. Szerintem ami a legrosszabb, hogy ezekre pénzt is adnak ki, a barátom is. Kb fél éve elkezdett “üzletelni/kereskedni” a különböző karakterekkel/fegyverekkel. Facebookon ír ki hirdetéseket különböző játékos oldalakon és ezeket az ismerősei is látják. Én is, és emiatt kínosan érzem magam, szégyellem, hogy ilyesmik foglalkoztatják a páromat. Sose mondtam neki, hogy nem játszhat vagy nem kereskedhet, de tudja róla a véleményem. Volt, hogy nála voltam és egy napot se bírt ki, hogy ne játsszon legalább fél-egy órát. Én nem határolódtam el teljesen ettől, mondta, hogy próbáljam ki, de tíz perc után meguntam ezeket, nem szeretem őket. Nem szeretem azt, akivé játék közben válik, kizárja a külvilágot, folyton ordibál, csúnyán beszél...

Nem tudom, ezzel csak én vagyok így?



2018. aug. 24. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
mennyit facebookozol?
2018. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

1#

Jól odaszúrtál! 😂😂

2018. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyra fordítva a szót.

Egyébként gondolom nem csak te vagy így. Ha ennyire zavar téged akkor ezt komolyan meg kell beszélni. Lehet nem ő az az ember, aki mellett le szeretnéd élni az életed. Lehet ez csak egy múló hóbort... Ezért mindenféleképpen meg kell hogy beszéljétek, mondd el a félelmeidet...


Együtt laktok? Mennyi idősek vagytok?

2018. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Ezert nem kell sem kisfiukkal, sem pedig nagyra nott szarosokkal jarni, hanem ferfiakkal.
2018. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es Te tényleg nagyon oda szúrtál :D

De amúgy szerintem nincs gond a játékokkal ha valaki betudja tartani a mértéket, nagyon jó kikapcsolódás, stressz oldó, és még sok pozitív hatása van.

Olyan mint bármely hobbi. Csak akkor káros ha valaki függő lesz, de ha megtartja a mértéket akkor kifejezetten pozitív hatása van.

2018. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 peca1000 ***** válasza:
100%

Jajj kérdező, napi fél óra az semmi, ennyit ki kell bírnod.


Még Facebook-ra is elmegy 2-3 óra, gondolom nálad is.


A káromkodás közben az más dolog.


Ha tud a karakterekkel kereskedni, és még hasznot is hoz, akkor hajrá.


Valaki ebből él, ès lesz gazdag.


Akkor lenne gond ha reggeltől estig ezt nyomná, és teljesen elhanyagolna, és csak a mínuszokat termelné.


Mondom én ezt úgy, hogy max. passziánszozok v. sakkozok néha a gépen :)

2018. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem, egyáltalán nem érzek így. Őt ez kapcsolja ki, téged meg a hisztizés meg a gyakorin panaszkodás. Ha annyira szégyelled őt, akkor dobd ki, legalább neki is lenne esélye egy normális barátnőt találni.
2018. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdező és a 4-es számú válaszoló valami igazi, prűd, az ágyban hanyattfekvő, kielégíthetetlen(minden értelemben) "nő" lehet.

Akkor pl a sminkelésed?? :D Az van egy óra/nap, meg a lemosás, meg annak az ára.

Szerinted ha majd elkezdesz veszekedni rajta, hogy nem játszhat, majd biztos veled fogja tölteni azt az időt, nem?


Ugyanolyan kikapcsolódás, mint elmenni moziba, meginni valamit, vagy otthon nézni egy filmet vagy tényleg akármi. Azért először a saját házatok táján seperjetek. ;)


Plusz: ha ez neked szégyen, hogy ő játszik meg ad-vesz, akkor tényleg nem neked való. Én innen, a drót másik végéről szégyellek TÉGED, "kedves" kérdező.

2018. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Napi fél-egy óra az lószar!


Én mikor rámjön az ihlet napi 4-5-6! órát is írok (munka után).


A párom is gamer, olyan napi 2 órát játszik, és? Semmi nincs abban, mellette dolgozik, közös programjaink vannak, szeretkezünk, foglalkozik velem, és nem bxsza el a pénzét.

2018. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!