Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem minden "szerény" fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem minden "szerény" fiú szerény? Ez igazságos lenne? Vagy ha ez nem, akkor mi?

Figyelt kérdés

Megismertem egy kedves, szerény fiút, és néhány hónappal később "átváltozott" egy vadidegen emberré, akit ha az első randi idején megláthattam volna, akkor össze se jöttem volna vele. A kedvesből flegma, közönyös, a szerényből pedig egy egomán, önimádó, gőgös valaki vált. Büszkén nézegeti magát a tükörben, már-már betegesen, mint aki szerelmes saját magába. Kiábrándító eléggé. És nem értem miért lett ilyen. Elkapattam volna? Túl sokat adtam, és már természetesnek veszi? Írjátok le, ha van valami tapasztalatotok vagy ötletetek ezzel kapcsolatban. Az egészséges önbizalomnak vagyok híve, nem ennek a szélsőségnek, ami más kárára megy, a másik önbecsülését rontva ezzel.

Eddig ez mindössze 2x fordult elő velem, két különböző emberrel. Valamit biztosan rosszul csinálok. Nem kellene annyit dícsérgetnem őket talán, és akkor nem szállnának el maguktól...nem tudom.


Megmondtam a barátomnak higgadtan, hogy nagyon sajnálom, de ha nem hajlandó flegmázás helyett normálisan kommunikálni, akkor le lesz cserélve. Erre megkaptam, hogy milyen szemét vagyok. Mondtam neki, hogy nem, szimplán racionális. Nem leszek olyan, aki szó nélkül lelép valami kamu indokkal. Viszont én úgy gondolom, hogy amint találok valaki mást, aki jobb nála, akkor kidobom, mert már torkig vagyok a flegma stílusával és hogy olyan biztosnak érez, nem figyel rám, magát imádja. Nem ilyennek ismertem meg. Nem is azzal a macsó típussal, hanem egy teljesen hétköznapi sráccal jöttem össze, azzal a típussal, aki összetehetné a két kezét végre, hogy egy gondoskodó lánnyal jött össze. Valami érdekes oknál fogva hirtelen kinyílt a csipája, és azt hiszi hogy úgysem hagynám el. Idézem: "Tudom, hogy te nem vagy olyan."

Hát úgy vagyok vele, hogy ne legyen olyan biztos magában. Lesz majd nagy meglepetés, aztán legközelebb 2x meggondolja, hogy így viselkedik-e majd bárkivel is. Azt vettem észre a környezetemben is, hogy az ilyen embereket kicsit vissza kell rángatni a Földre hogy tudják, mennyi a kettő. Mert enélkül csak több lelket tesznek tönkre, több szívet törnek össze. És ezt nem akarom. Nem tudnék abban a tudatban szakítani, hogy csak kimondtam, ő meg teljes lelki nyugalommal rávág egy "oké"-t, aztán meg nagyban szemezgetne meg randizgatna mással teljes lelki nyugalommal úgy, hogy előtte engem megbántott a viselkedésével. Nem hiszek természetfeletti erőkben, így azt gondolom, hogy ha én nem, akkor senki más sem fogja megleckéztetni. Meglesz az új pasi, ő meg lapátra kerül, de előtte látványosan imádattal bámulnám magam a tükörben és flegmáznék vele.


2018. aug. 24. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:

"Meglesz az új pasi, ő meg lapátra kerül, de előtte látványosan imádattal bámulnám magam a tükörben és flegmáznék vele."


És közben még néhányszor megdug. Jó ez így.

2018. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert senki se az aminek látszik,nyilván nem úgy fogsz valakit megismerni hogy saját magát adja,ennyire senki se hulye..ezek később jönnek ki ..kapcsolatban
2018. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te is az a fajta vagy, aki f4szról f4szra száll át? Két f4sz között leszállhatnál a földre is.


Vagyis, ha nem működik a kapcsolatod, akkor szakíts vele most. Ne akkor, amikor már megvan a következő. Ez a kényelmes verzió, de ez nem kanapé, hogy kényelmes legyen.


Legyél egyedül, tedd rendbe magadat. Biztos van mit, mert te magad írtad, hogy már kétszer fordult elő és biztosan rosszul csinálsz valamit. Utána menj bele a következő kapcsolatba.


Nem kell hinned a természetfeletti erőkben, de nem is a te feladatod megleckéztetni. Az élet úgyis rendbe teszi ezeket a dolgokat. Őt is, téged is.

2018. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen második, ilyenkor jövök arra rá, hogy mennyire naiv voltam.
2018. aug. 24. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
sajnálom kérdező.
2018. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az írásból az derül ki, hogy te sem teljesen az a gondoskodó, már-már angyali nő vagy akinek néhány pillanatra látod magad. Gondolom ezt a srácot lesz.rták a csajok, jöttél te és sínre került az önbizalma. Most meg zavar téged a kontraszt ami az önbizalomhiányos és a mostani viselkedése között van. Nevezheted a mostani énjével fos embernek, de a terved amit felvázoltál téged is ilyenné tesz.
2018. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3. Ja, olyanná váltam. Exemmel 3 és fél évig jártunk együtt. Minden happy volt, maximálisan megbíztam benne. Aztán elkerültem egy másik városba, majd azután 2 hónappal benyögte, hogy fejezzük ezt be, nem megy a távolság miatt. Akkor hagyott magamra, amikor kb.senkim nem volt, akire számíthattam volna. Előtte ő is nekiállt ennek a flegma stílusnak, és lám mi lett a vége. Élt és virult, mikor én utána még egy évig szenvedtem miatta. És sajnos ezt a pasik így csinálják. Random kidobják a barátnőjüket, ha már nincs rá szükség és marhára boldogak utána. Hát nem. Mégegyszer akkora barom nem leszek. Nem csak nektek jár a változatos p..a, hanem nekünk is a f..z, ahigy te fogalmaztál. Azt kapsz, amit adsz. Nem várom meg, amíg ez is kidob.
2018. aug. 24. 19:36
 8/9 A kérdező kommentje:
6. Hát nála nem az önbizalma állt helyre, hanem a rosszabbik énje került előtérbe. Az nem egészéges önbizalomra vall, amit csinál, hanem egy másik végletre, a túlzott önimádatra.
2018. aug. 24. 19:39
 9/9 peca1000 ***** válasza:
47%

Egy nárcisztikus kis pö....cs lett a barátodból.


Szakíts vele, jöhet a másik.


Az exedhez szólva: igen, tönkre tud vágni egy kapcsolatot, ha az egyik fél elköltözik egy másik településre.


Én sem tolerálnám.


Nem hagynám itt a munkám, az ügyfélkörömet csak azért, mert a másik elköltözik.


Ez majdnem olyan, mintha otthagyna.

2018. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!