Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, volt már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már valakivel olyan, h a barátnője beleszeretett másba, szétmentek, később meg visszakönyörögte magát?

Figyelt kérdés

Ti meg újrakezdtétek vele, mert nagyon szerettétek, és mert a nagyon jó volt vele a kapcsolat, és meg tudtatok neki bocsájtani, és új lappal kezdenni, az meg többet nem csinált ilyet, hanem még jobban szeretett benneteket?


Túl lehet jutni a sérelmeken? Szeretet legyőzi?


2018. aug. 24. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

NEM.

UTÁNA MEGINT MEGCSALT AZZAL AKIT LEÉPÍTETT.

Akkor először és utoljára vertem nőt.

Dobni kell.

2018. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
85%
Volt. Mindkét exbarátnőm újra felkeresett, amikor csődbe ment a léhűtő szupermacsóval való "ismerkedésük". Én inkább rájuk b#sztam az ajtót, de úgy, hogy majdnem kiszakadt a zsanér. A pofájukat nem bírtam volna elviselni, nemhogy újrakezdeni velük.
2018. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha lelépett egye meg a főztjét

2018. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utánna a bizalmat már nem lehet helyreállìtani. Sosem tudnék nyugodt szìv el vele lenni
2018. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet ahoz nagyon magas szinten kell lenni, h képes legyen valaki új lappal kezdeni vele.
2018. aug. 25. 00:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor se ha megbánta, és csak veletek akar lenni?
2018. aug. 25. 00:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Te még szereted őt!Szerinted ő szeret annyira mindt te őt,ha képes volt másért elhagyni???Aki 1x elhagyott annak nem volt teljes a veled való kapcsolat!Mikor megcsókol szerinted eszedbe fog jutni h épp kire gondol...Vagy,h az jobban csókolt e mindt te??stb...Jól gondold át,h akarod e ezt?
2018. aug. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne kìnozd magad, ha egyszer megtette megteszi ùjra, még könnyebben mint először, hisz ùgy is meg lesz bocsátva.
2018. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

voltam már így.

utána 2x eljátszotta velem ugyan azt, egy életre szóló tanuló pénz volt az a féreg nő.

ha nem lettem volna szerelmes, de nem is szerelmes voltam hanem szó szerint rajongtam érte, akkor nyilván már az első alkalomnál elzavarom a picsäba.

de voltam olyan hülye, hogy kétszer is elkövettem életem eddigi legnagyobb hibáját. a mézes mázas kuncsorgás meg senkit ne tévesszen meg, aki egyszer megtette az máskor is megfogja, a vér nem válik vízzé.

ha meg legendákat akarok hallani akkor megnézem inkább a gyűrűk urát.

2018. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!