Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan féltékenykedek?

Figyelt kérdés
A barátom három napra megy el a két legjobb barátnőjével kiruccanni, én és az egyik barátnőjének a pasija azért nem mehettünk mert ez egy baráti kiruccanás, és csak ők szeretnének menni, hárman. Most komolyan nem tudom mit csináljak, 3 hónapja vagyunk együtt, barátnőit meg már 10+éve ismeri...és egyikkel szexkapcsolathan is volt előttem mesélte. 24N

2018. aug. 25. 10:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Hat mit mondjak :) mindenki azt erdemli amit kap es nem tiltakozik
2018. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Mire haza ér, már nem lennék ott a helyedben, és többet elérni nem tudna. Semmilyen módón.


Zárd le ezt a kapcsolatnak nem nevezhető semmit.Értelme egy deka se. Azontúl, hogy gondolom nem hiányzik összeszedned tőle bármit is...


Hányingerem van az olyan emberektől akik képesek egyetlen személyt is ennyire hülyére venni mint téged.

2018. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
2+ Erre a senki emberre mire vagy te féltékeny? De most komolyan kérdezem, már csak kiváncsiságból is válaszolnál erre a kérdésre?
2018. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%

zsák a foltját.


"Most komolyan nem tudom mit csináljak"


semmit se csinálj, úgyis dugni mennek három napra te meg főhetsz otthon magadnak.

2018. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Ne legyenek illúzióid, dugni fognak egy jót hármasban, főleg ha ezt így előre letervezték. (különben miért lenne gond hogy mennél te is?)

Legyél résen, ne hagyd magad átverni.

2018. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Én a helyedben az itthon maradt baráttal csinálnék valami közös programot arra a 3 napra. De viccen kívül van benned még egy minimális női tartás, akkor ezt utoljára simán megtenném vele a helyedben.

Különben amúgy nem értem a nőket, konkrétan eldicsekszik az embere neki, hogy a csajt akivel 3 napra megy bulájozni korábban már kúrógatta. És van olyan nő aki ezt simán lenyeli neki.

Aztán megy a csodálkozás miért van ennyi elbäszott kapcsolat, meg nulla EQ-val megáldott ember.

2018. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2018. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
De nem úgy ismerem mint aki megcsalna, vannak aggodalmaim, de tényleg csak dugni mennének? Mert kirándulni mennek állítolag.
2018. aug. 25. 10:39
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Naiv vagy. Igen, dugni mennek. Amúgy még meg is aláz, semmibe vesz, beléd törli a lábát, stb.
2018. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
de ők ezt már egy hónapja tervezték.
2018. aug. 25. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!