Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek kell engednie? Szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell engednie? Szeretjük egymást, de mindketten nagyon makacsak vagyunk. Hiányzik, de mindig én engedek. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Amikor legutóbb hasonlóan összevesztünk, én voltam aki újra normálisan próbált kommunikálni. És még akkor is éreztem,hogy ő van megsértve. Most viszont legutóbb kértem,hogy hagyjon békén. Erre még beszélgetett, én válaszoltam és ő jött azzal, hogy miért válaszolok? Azt kértem hagyjon békén. És azt mondta, hogy már nem fog többet keresni. Ennek 2 napja. Tudom, hogy neki is ugyanolyan sz.r, mint nekem , legutóbb is elmondta, h mindig azt várta,h mikor jelentkezem már. Nagyon makacs, de én is. És unom, hogy mindig én kezdeményezzek egy cita után, főleg, hogy megsértett, ebből indult a vita, tehát nem is értem, miért ő van felháborodva. Nagyon hiányzik, de úgy gondolom, lépjen ő, ha akar valamit. Szűz csillagjegyű, én vízöntő. Talán nem is passzolunk. Azt tudom, h a szűz nem egyszerű jegy. Valami ötlet? 26/N
2018. aug. 25. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
"Szűz csillagjegyű, én vízöntő. Talán nem is passzolunk. Azt tudom, h a szűz nem egyszerű jegy." - ihaj :"D.
2018. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tiszta exem...ő bánt meg,csinál hülyeséget,de elvárta,hogy én kérjek tőle elnézést....nem kértem...ex:) sok jelentősége nincs ugyan,de szintén szűz csillagjegyű.


Amúgy meg azt szokták mondani,hogy mindig az békül hamarabb,akiben nagyobb a szeretet...

2018. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!