Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem bejelentette hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IcusLevi kérdése:

A férjem bejelentette hogy válni akar. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

A lehető legminimálisabb problémáink vannak. Én azt hittem minden rendben van. Puszival ébredünk, fekszünk, napközben is ölelkeztünk. Napi többszöri rendszerességgel mondjuk/ mondtuk egymásnak. Aztán egyszercsak válni akar. Nem akarja megmenteni a kapcsolatunkat.Másnap kiderült hogmegismerkedett valakivel (Én tálaltam a beszélgetésükre). Szörnyű volt. Nem történt köztük semmi. Azóta eltelt pár nap. Azóta azt bizonygatja hogy engem szeret és megbánta.

Nem tudom hogy higyjek e neki. Elő fog fordulni ez megint?!?!

Még fogok neki tudni bocsájtani? Megtudok benne megint bízni? Van egyáltalán értelme megbocsátani?


2018. aug. 25. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Írd alá a papírt.
2018. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem történt semmi, szerintem még helyre lehet hozni, hiszen ez nem csak egy párkapcsolat, hanem házasság. Én viszont megugrasztanám. Hagy könyörögjön, bizonyítson kicsit. Ha érzi, hogy nem mindenféleképpen bocsátasz meg neki, szerintem nagyobb az esélye, hogy többé nem teszi ezt veled.
2018. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Nyisd i az ajtót előtte, ha kamuzik neked, akkor menni fog.


Ha hat lóval sem tudod menésre birni, akkor meg érdemes egyy kicsit össze kapnod magad.


Mi van ma itt a Gyikon, mert ennyi össze vissza beszédet már régen olvastam mint ma :DD

2018. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
előfog persze,ez már nem házasság.vége.ennyire kellessz neki.
2018. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után ÉN válnék el tőle, de villámgyorsan, normális élet ide vagy oda.


Nem tudnék azzal a tudattal-félelemmel élni, hogy "na, vajon ma megint előhozakodik a válással?". Áh... dehogyis, még ma beadnám a papírokat, mert még egyedül is jobb,mint bizonytalanságban.

2018. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt. El ne hidd, hogy semmi nem volt köztük, és úgy akar válni! Ilyen a mesében sincs.

Utólag persze kiderült, hogy volt ott már minden.

Kitettem, beadtam a válást, és nem bántam meg. Ő első perctől tudta, hogy ezt elb.ta, és azóta a kapcsolata is tönkrement. Én boldog házasságban élek, mással.

De a válást akkor se bántam volna, ha örökre egyedül maradok. Bizalom nélkül nem ér semmit a hàzasság, és ezek szerint neki nem volt elég az, amit adni tudok. Ne azért legyek most jó, mert más rosszabb volt nálam.

2018. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pezsgőt bontanék
2018. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyerek van?
2018. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ehehehehh dobnám mint szart!
2018. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de ha másfele kacsingatott ott van valami gond.Saját tapasztalat, minden rendben volt közös tervek stb...mégis elment.Ha már válni akart akkor ott már baj van.Sok emberrel beszélek köztük férfiakkal is .Sokan nem mernek kilépni a nem müködö kapcsolatból.Ha már nincs bizalom hogy akarjátok helyrehozni?
2018. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!