Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tisztázzuk az elején a foglalkozásom és a keresetem. Hegesztő,430nettó.eddig nagyon jól megéltem egyedül úgy hogy anyumnak is kuldtem a lét.ekkor jött az életembe a nagy ő akivel 5 hónapna együtt vagyunk de nem közös a számlánk.ő 1 hónapja nem dolgozik mert bezárt a hely ahol melózott szóval én keresek csak.észrevettem hogy behisztizik napokig ha nem kap mrg valamit vagy nem adok neki pénzt.tudtommal nem a gyerekem hogy zsebpénzt adjak neki,dolgozni meg nem akar még azt mondja most pihen egy ideig.én meg bezzeg dolgozzak napi 8-12órákat..eddig megadtam neki sokmindent de kezd tele lenni a hócipőm..volt már valaki hasonló helyzetben ?
2018. aug. 25. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
En ugy kiraknek egy ilyen csajt hohy abban nem lenne koszonet
2018. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg, hogy miből akarja finanszírozni magát a pihenése ideje alatt, mert hát nyilván nem tőled vagy a szüleitől fogja ezt elvárni. :)
2018. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nőként mondom,hogy még most,hagyd ott a "nagy ődet"..
2018. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Ne hagyd magad. Normális nő a helyébe ezerrel keresné a melót, és inkább éhezne mint sem kérne.Mert hogy büszkeség is van a világon egy embernél.
2018. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
A csajod olyan gyász, hogy hozzáképest egy temetés is lakodalomnak tűnik.
2018. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Pihen. Egyem a kis szívét.

Nem pihen, hanem nem akar dolgozni, mert úgy van vele, hogy te eltartod.

Húzd be a féket! Nyugodtan hisztizzen, ne adj neki pénzt, és hivatkozz arra, hogy most bizony spórolni kell, mert egy fizetésből nem lehet nagy lábon élni.

Egyèbként valóban nem, főleg, ha anyud is tàmogatod. Három főre leosztva a 430 ezer lófütty.

Ha tovább megy a hiszti, de munkát nem keres, akkor meg ki kell dobni. Jön jobb.

2018. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Voltam... kb. egy hónap után kidobtam.
2018. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Aranyásó veszély!
2018. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg neki, hogy feminista vagy és az egyenjogúság jegyében, ha szeretne valamit, akkor azért szépen megdolgozik ő is, mint ahogy te.
2018. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

"pihen egy ideig"

Ezt komolyan gondolja?

Nagyon komolyan beszelgess el vele, hogy vagy intenziven elkezd munkat ketesni vagy ennyi volt.


N

2018. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!