Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnánk helyre a kapcsolatot? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt. Egy hónapja kiderült, hogy több kolléganőjével írkált, fűzte őket... mert mi elhidegültünk. Tagadta a végsőkig, de lebuktattam. Adtam neki egy esélyt, mert szeretem, én is hibás voltam ebben és megígérte, hogy soha többet nem hazudik és küzdeni fog a bizalmamért.

De semmi nem csinál, megvesz ezt-azt ajándékként de érzelmileg, lelkileg nem ad semmit... Sokszor előtör belőlem a kétely és olyankor depresszióba esek. Ő ezzel nem tud mit kezdeni.

Ma is ez történt, ráadásul kiderült egy újabb hazugsága, amit tagadott, majd amikor már ordítottam beismerte (az volt hogy megtudtam hogy más kollégája is tudott a nőcskékről, ő meg tagadta, hogy bárki is tudott volna róla). Meg hogy az egyik csajjal tuti lefeküdt, persze tagadja ezt is... amikor kérdeztem hogy miért nem feküdtek le, akkor azt mondta hogy azért mert engem szeret és velem volt kapcsolatban... mondom a szex nem, de az enyelgés belefér? Erre már nem mondott semmit. Itt sírok, a padlón vagyok, ő meg tévét néz és chipet eszik a másik szobában... Mondtam neki hogy most arra lenne szükségem, hogy érezzem hogy mellettem van, stb, de semmi, még csak bizonygatni sem próbálja a megbánását, se semmi, azt mondja most ideges, nem tud idejönni hozzám...

Van ebből kiút? Szerintetek tényleg szeret még? De ha nem, akkor miért mondja, miért nem szakít?


2018. aug. 25. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

* Mondtam neki hogy most arra lenne szükségem, hogy érezzem hogy mellettem van


Ezek után?:D Ezt te sem gondolod komolyan Miért alázkodsz meg te egy ilyen ember előtt? Hol a büszkeséged? a tartásod?


Miért nem játszol el te vele az ő játékával, hogy egy életre megemlegesse mit tehet veled/mit nem?

Nagyon megrántanám a pasidat, de úgy hogy orditson...


Birka türelmed van.. Nekem nem lenne..

2018. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Nézd, elhidegültetek. Ritkán írom ezt, de... te mit tettél annak érdekében, hogy ez a kapcsolat működjön?

Nyilván nem jó tőle, hogy nála az a megoldás, hogy másfelé nézelődik.

De te mit tettél érte? Mikor beszélgettetek utoljára a kapcsolatotokról? Hogy ki mit hiányol belőle és hogyan lehetne ezt orvosolni?

Te ülsz és várod most a sült galambot valahol.

Ha én elhidegülök valakitől, nem hirtelen csettintésre fogok megint közel lenni hozzá, a párod sem ezt teszi.

Voltam a helyedben, piszkosul szar, mert az ember meg van sértve és nem bízik. De az sem megoldás, hogy te itt most várod tőle a megoldást egyedül. Ez két emberes munka.


Ha pedig ehhez nincs erőd, akkor itt az ideje külön menni. Gondolkodj el rajta, hogy túl tudsz/tudtok-e ezen lendülni vagy sem.

2018. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Mit értesz ez alatt?


#2 Tudom, én is hibás vagyok ebben. Nagyon sokszor leültünk már és beszéltünk erről, de mégsem változik semmi. Ennek már egy hónapja. És nem látom azt a "majd összetöröm magam, annyira bizonyítani akarok" dolgot nála, amit ilyenkor kéne - ettől még jobban bizalmatlan leszek, mert mi van ha még mindig megy a csetelés. Akivel sejtem hogy lefeküdt, vele még találkoztak is, de állítólag csak munka előtt voltak enni... Nekik járt a szép szó, az enyelgés, az ügyürü-bügyürü, én meg kb le vagyok xarva továbbra is... Ráadásul tovább hazudik, most is...

2018. aug. 25. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Tehát ha rajta múlik végigmegy az egész cégen de te szereted és inkább bohócot csinálsz magadból. Szép munka!

Szerintem ez is egy kamu kérdés, ilyen orbitális hülyék a világon nincsenek.

2018. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítasz vele?????????
2018. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudjátok továbbra sem megbeszélni ezt az egészet, akkor a kiút a szakítás.


Szeret még? Persze, azok után, hogy másokkal flörtől, meg mással is lefeküdt, nyilvánvalóan szeret, azért is tette meg. Ja nem, bocs, szarkasztikus voltam.

Egyértelműen nem szeret, belefársult az egészbe, viszont ő nem fogja megtenni a kezdő lépést (szakítás) addig amíg nem érzi biztonságban magát. Te sem szakítanál vele, mert nincs akiért. 9 év után elég nehéz elválni a másiktól.


Azt meg végképp nem értem, hogy nincs annyi empátia legalább benne, hogy ilyenkor amikor a padló vagy, és sírsz is, hogy odamenjen hozzád és legalább melletted legyen? Még ha nem is azért menne oda, hogy javítson a kapcsolatotokon, csak legalább figyeljen már ilyenkor oda rád.

2018. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt már sehogy nem kellene helyrehozni. Sorozatban a pofádba hazudik, több nővel is kikezdett, meg is dugott valakit... ha egy kollégájáról tudsz, aki ismeri a viselt dolgait, elhiheted, hogy mindenki más tudja már és rajtad röhögnek, hogy ezt tűröd. De a legfőbb probléma: teljesen ki vagy borulva, és ő leszarja, ráadásul jól érzi magát... Miért csinálod ezt magaddal? Miért hagyod, hogy megalázzon? Nem szeret már téged, csak a konstans punci vagy, aki ételt tesz elé, mos rá, takarít helyette. Aki mellől el tud járni az "érdekesebb" nőkhöz.

Te szereted? Gondolj bele, mit szeretsz benne: nyilván azt, aki régen volt. De azt nézd, most mi van, hogy teljesen megváltozott, már közel sem ugyanaz az ember, nem szerelmes beléd, megcsal téged, szénné éget, nyugodt lelkiismerettel hagy téged sírni. Egy már rég halott emlékkép miatt ne tedd már tönkre magad azzal, hogy folytatod vele :/

2018. aug. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nagyon sajnállak,be is könnyeztem!!

Nem lennék a helyedben,az tuti.. Hű,úristen.. 9 év nem kevés.

De viszont. Elhidegültetek. Oké. Megesik az ilyen hosszú kapcsolatban. A férfi nem lép,és a nő sem. Te nem enyelegtél,ő viszont igen. Nem megcsalás ugyan, de ahhoz hasonló. Fájdalmas,önbizalom pusztító, padlóra taszító. Ráadásul hazudott is.

Kérdezd meg az ominózus kérdést: ő mit tenne a te helyedben?

Tudod miért nem tesz semmit?mert nem tud. És nem akar. Miért nem akar?mert nem szeret. Aki szeret,az alapból azon van,hogy a kapcsolatot kijavítsa. Nem másban keres vigaszt! Benned!

Együtt laktok gondolom. Nehéz ilyen esetben a döntés,a helyedben én emberesíteném magam. Keresnék mást,nála már csak jobb van,hidd el!!!nehéz a 9 év elfelejtése, de még nehezebb ebben élni!

Szenvedsz sokáig, vagy boldog leszel rövid időn belül? Légyszi írj, mi lesz veletek,mert komolyan érdekel,aggódom. Köszönöm,kitartást❤

2018. aug. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A kiegészítésed után szerintem egyértelmű, hogy akkor ebből lépni kell.
2018. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!