Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tud bocsánatot kérni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud bocsánatot kérni, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

A barátom sokszor bánt engem. Durván összeveszünk, másnap meg úgy csinál mintha semmi se történt volna. Mondtam neki, hogy kérjen bocsánatot vagy valami... erre vagy benyög annyit hogy bocs, vagy vonogatja a vállat, hogy nem tud mit csinálni ebben a helyzetben. Úgy érzem, hogy egy érzelmi analfabéta... nekem kellene a normális bocsánat kérés, hogy megöleljen és azt mondja szeret és sajnálja vagy valami... de semmi, hiába mondtam már neki többször.

Mit lehet tenni ilyenkor?


2018. aug. 26. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

"Ha nem kommunikálod, hogy valójában nem akartál bántani, az azt jelenti, hogy bántani akartál. Szerinted együtt van az ember olyannal, aki bántani akarja?"

Ha erre is flegmázik, akkor el kellene gondolkodni...

2018. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azon is gyakran elgondolkodnék, hogy mégis, miért vagyok együtt olyannal, aki sokszor bánt, erre már csak hab a tortán, hogy láthatóan nem is zavarja. Ha másnap nem kér bocsánatot, nem próbálja meg jóvá tenni, akkor annyira nem érdekelheti, mennyire bántott ez meg téged.

Ilyenkor azt lehet tenni, hogy elbeszélgetsz vele, elmondod ezeket a dolgokat neki, de nem csak a bocsánatkérés részről megközelítve, hanem mondjuk a "sokszor bánt" dolog mélyére kéne ásni. Mi az, hogy sokszor bánt? Így viselkedik szerinted az ember azzal, akit szeret? Bántja?

Illetve persze van az evidens, szerintem ilyen esetben követendő lehetőség, a szakítás. Tudod, mikor lennék együtt olyannal, aki így viselkedik...

2018. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Meg egyáltalán miért vagytok együtt, ha ennyire problémás a helyzet? Remélem, nem az a típus vagytok, akik kifelé a tökéletes, boldog párkapcsolatot mutatják, miközben a színfalak mögött minden pocsék.
2018. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk jó lenne hallani a másik oldalt is hogy miért vesztek össze.


Nekem az exem mindig ugyanígy nyafogott. Közben meg mindig ő gerjesztette a feszültséget, a problémát, aztán még nekem kellett volna bocsánatot kérni. Illetve ha van rajtam sapka azért, ha nincs meg azért kaptam az ívet. És persze kérjek bocsánatot mert szerinte nekem kell... Pfff...

2018. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából tökmindegy, min veszekednek, maga a veszekedés ténye eleve probléma, ha az gyakori, illetve állandó. Én nem szeretnék ilyen közegben élni. Természetesen lehetnek viták, nézeteltérések, konfliktusok, de nem jó, ha ezek állandósulnak, és túlsúlyba kerülnek a békés időszakokkal szemben.
2018. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele
2018. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!