Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év után egy veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után egy veszekedés alkalmával szakítottam vele. Most vissza akarom szerezni mert tudom hülye voltam. Ő szeret de sértődött. Többször találkoztunk egy héten, kajálni vagy kávézni összefutunk. Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 10:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja én 27/N, ő 39/f
2018. aug. 26. 10:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajlandó veled találkozni, akkor még nem veszett el minden. A sértődése jogos? Gondolom Te kezdeményezted a veszekedést......
2018. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Féltékenykedett, én meg mondtam hogy hagyjuk a ...-ba az egeszet, hirtelen felindulásból
2018. aug. 26. 18:31
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Szeretnéd,ha újra átgondolná és adna neked mégegy esélyt

Csak hirtelen felindulásból mondtad, nem gondoltad komolyan, és már megbántad, és feszült voltál és 'hlye voltál' nem szabadott volna ilyen hirtelen elkapkodva megítélned a helyzetet

Rájöttél, hogy hibáztál, tévedtél, butaság volt azt mondanod

Csak a vita hevében került elő ez a mondat

Beszéljétek át újra higgadt, tiszta fejjel

A hirtelen felindulásos nemtom jó-e amúgy, lehet, h azzal rontassz a helyzeten, de lehet az is, hogy javítasz

Ő még fontos neked, és nem akarod eldobni ezt az öt évet; abban bízol és abban reménykedsz, hogy még visszafogad.

Szeretnéd, ha minden úgy tudna menni, mint azelőtt, a vitákat pedig igyekezni fogtok majd szépen megbeszélni, nyugodtan lerendezni, hiszen ha egy pár vagytok, ne veszekedjetek,

Őt szeretnéd egy életre, egész életedre társadnak

Tévedés volt , amit kimondtál;

Életed baklövése

Azóta nagyon le vagy törve, és elszomorodtál

Bízol és reménykedsz, hogy még vissza lehet ezt csinálni, át lehet beszélni

Volt még közben egy jó szöveg, csak amíg az egyiket gépeltem, elfelejtettem a másikat, és jobb volt a vita hevébenesnél, de lehet, hogy írtam mégis, vagy írtam valami hasonlót.

2018. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
*hiányzik az életedből mint másikfeled
2018. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

*és nagyon sajnálod, és nemtod pl h el lehetne -e azt az egész incidenst felejteni, és tiszta lappal ,előlről induln

i


esetleg

2018. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de aranyos vagy!
2018. aug. 26. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak be van sértődve, de amúgy még akarja ezt a kapcsolatot.
2018. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már valószínűleg talalkozgat női ismerőseivel
2018. aug. 26. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Egyikőtök féltékeny, a másik kapcsolatfüggő... remek páros, maradjatok együtt, kíméljetek meg magatoktól a normális embereket, pls :D
2018. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!