Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy kapcsolatom. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kapcsolatom. Nagyon jol kijovok a fiuval es meg is kerte a kezem. De most mit tegyek?

Figyelt kérdés
igent mondtam gondolkozas nelkul mert nagyon szeretjuk egymast...de en idovel mar lassacskan nem tudom elviselni a feltekenykedeseit...ha suliba vagyok es veletlenul nem veszem fel a telefont akkor o mindenre gondol h mit csinalok hol vagyok kozbe epp ugyanugy tudja o is h nincs semmi baj es nem csinalok semmit de nem erzi jol magat ha nem feltekenykedik..mostsanaban nagyon nagykran veszeksuznk ijenek miatt..hiaba mondom neki h nincs miert feltekeny legyen es h szeretem meg minden nem hiszi el es ez engem nagyon zavar.... nem bizik meg bennem ecceruen..mit kene tegyek..kerlek siegitsetek...csak azt ne modnjatok h ulljek le es beslzjuk meg mert ez nem hasznal ..multkor meg proballtam volna vele beszelni az egeszet es konkretumot adtam hogyha tovabbra is nem bizik meg bennem nem akarom tovabb fojattani igy ezt a kapcsolatot ....ojan rossz volt kimodnni mert tiszta sizvembol szeretem es nem akarom elvesizteni...de meg azota se javullt a hejzet..mit tegyek kerlek segitsetek!
2008. nov. 3. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Várjatok vele még vagy... 6-10 évet. Több évi együttélés nélkül csak az idióták esküsznek.
2008. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Kedves előttem szóló! szerintem márpedig nem az idóták esküsznek néhány előző év együttélés nélkül. Igenis szép dolog az hogy valaki esküdik és utána élnek együtt...másdolog hamarkodottan férjhez menni, vagy érdekből, na az idiótaság, de igy nem az. Amiért neked esetleg keserű tapasztalataid vannak, vagy nem bizol annyira meg a párodban, hogy merj hűséget esküdni 10 (!) év együttélés nélkül, akkor nagyon sajnálom, de nem mindenki idóta aki nem igy gondolja.

A KÉRDEZŐNEK MEG: hasonló cióben járok, fogom a kezedet...most irtam ki kérdést, ha gondolod olvasd el, a történetemet, egészen sorstársak vagyunk : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

nemtudom igazából mi segitene, én kicsit már úgy érzem ennek lassan elmegy a varázsa ha nincs bizalom. Remélem Nektek sikerül rendezni, üdv

2008. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Második válaszoló, te aztán osztod a hasznos tanácsokat :/


Úgyvan, hirtelen fellángolásból menjen hozzá mindenki mindenkihez, így jönnek létre a szar házasságok. Egy iskolás kislány naív kérdéséről tárgyalunk éppen, akinek még a helyesírás sem megy. Nem tudom hogy lehet megkövezni azért, mert nem hiszek abban, hogy a kérdező egy nyugodt, felelősségteljes nő és nem egy fellángolt kislány.

A párkapcsolatotokban talán még azt sem tudjátok, hogy működik e a bizalom, az őszinteség, a szex, az együttélés. Óriási hiba lenne azt hinni, hogy a mesébe illő "igaz szerelem első látásra és mindhalálig" dolog talált meg titeket.

2008. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Én a második válaszolóval értek egyet. Az az idióta, aki nem tudja 10 év együttélés nélkül eldönteni, hogy akar-e a másikkal házasságot kötni! A vicc csak az, hogy a 2. válaszoló még ki is emelte, hogy az elhamarkodott döntéseket természetesen elítéli. De tudod, az elhamarkodott döntés és az élettársi kapcsolat nélküli házasság igencsak más tészta!!

A kérdezőnek meg azt mondanám: mivel fiatal vagy még, az idő mindent megold. Az, hogy igent mondtál neki, nem kötelez semmire.. 1-2 év jegyesség alatt még simán van időd átgondolni, hogy egész életedre ezt a fiút akarod-e választani.

2008. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Újabb felszólaló vok az együttélés-nélküli oldalon!

nem hirtelen fellángolásból kel megházasodni, de sztem ehhez nem kell együttélés. ha elég ideig járnak együtt...


hol a bizalom? csak akk mered bevállalnia házasságot ha a másikat már eléggé "kipróbáltad"?


bocs az off-ért

2008. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs bizalom akkor temetheted a fenébe az egész kapcsolatot...ja és nem kell itélkezni, nem azt mondtam, hogy elhamarkodottan kell házasodani, hanem azt hogy bizalommal, ésszel, a megfelelő emberrel, és nem feltétlenül 10 év után...szerintem Te vagy az aki a "hasznos" tanácsaidat osztogatod...

amúgy meg egy "kisiskolás l

nyban is fogalamzódhatnak meg ilyen kérdések. Üdv a második válaszoló:) kérdező meg fel a fejjel:)

2008. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy együtt éltek vagy nem, hanem a korotok. Nem tudom, hány évesek vagytok, de fel kell nőnie a párodnak a házassághoz. A legjobb kapcsolat sem müködik anélkül, hogy helyet adnátok a másiknak. Én együtt élek a prommal és tudjuk, hogy néha szeretném azt csinlni, amit szeretnék egyedül, és ő is. Enélkül megfolytana minket az állandó összezártság. Mi lesz ha mindketten dolgoztok, akkor is féltékeny lesz. Amig nincs meg a kellő bizalom, addig nincs mit összaházasodni, mert nem vagytok készen rá.
2008. nov. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Srapnel ***** válasza:
Ti, akik most pártoljátok a házasságot, normálisak vagytok? Rendesen elolvastátok, amit írt? A fiú féltékenységből akarja házassággal magához láncolni a lányt, ami azt bizonyítja, hogy fogalma sincs egyik félnek sem, hogy mit jelenthet VALÓBAN a házasság. Már most SOKAT veszekednek, pedig most kezdenének neki. Ha nem veszi föl a telefont, már botrány van?! Még megbeszélni is próbálta a fiúval és nem sikerült? Egy házasság úgy, hogy a két fél NEM TUD egymással BESZÉLNI? Kedves kérdező, nagyon gondold át, hogy miért is lenne jó neked ez a házasság. A jegyességbe sem kellene belemenni. El akarod magad kötelezni egy olyannal, akitől annyira "szenvedsz", hogy felteszed a kérdésedet itt a neten? Tényleg ezt akarod? Féltékenykedést hallgatni minden este? Ha más felsőoktatási intézménybe mentek, akkor mi lesz? Heteken keresztül tartó sanyargatás és inkvizíció? Ej, használjátok az eszeteket mind. (29f)
2008. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes válasz.
2008. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat a hejesiras miatt de aznap teljesen ki volltam borulva,nem szeretnem ha ez befoljasolna a valaszokat a kerdeseimre! Maskulomben a koromat illetoen,22 eves vagyok ;).... Es koszonom a hasznos(abb) valaszokat !
2008. nov. 5. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!