Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tinderezik! Sot beszélt is tobb nővel onnan rajtakaptam; olyan képeket talaltam ami szexuális jellegű! Azonnal ott hagytam; pedig szeretem. Jol döntöttem?

Figyelt kérdés

#Tinder;párkapcsolat;problemak
2018. aug. 26. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Jól.
2018. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Jól döntöttél igen.
2018. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha két hetes a kapcsolat, jól döntöttél. Ha 20 éves, és van 3 gyereketek, akkor nem. Okosabb választ okosabb kérdésre tudok adni.
2018. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
34 eves; en 30. 1 ev egyutt. Nincs gyerek!!! Igazabol; megbánta; de ezután bizalom mar nincs. Es egy vitabol kifolyólag lepett fel tinderre. Ami szerintem nagyon gyerekes. Nem megoldjuk azokat; hanem megerősítés kell mas noktol
2018. aug. 26. 13:16
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs bizalom, akkor tényleg nincs mit tenni. Kíváncsi lennék, milyen lehetett az a vita, ami ezt váltotta ki belőle. De ez már mellékszál, a lényegen nem változtat.
2018. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
OK. Otthagytad. És mi változott? Most jobb neked? Többnek, különbnek érzed magad?
2018. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A vita tárgya az volt; hogy ket havonta egyszer mentunk el egyutt valaholva; ha haza jott melóból. Kaja tv; telefonozas. Es megmondtam neki; hogy nem törődik velem; ugy erzem nem vagyok fontos. Es azzal lezadta rosszul latom. Aztan jott ez a tinderes dolog. Nem; nem erzem ettol többnek magam. De viszont azt erzem; ha a masikert megteszek mindent szeretem. Akkor nem ezt erdemlem
2018. aug. 26. 13:31
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Még szép hogy jól, ha nem így akarod leélni az életed...
2018. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Asszem jól járt a csávó. Ha ezért kidobtad, akkor szerencséje volt.
2018. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jol járt? Hogy egyutt vagyunk; en meg tisztelem azzal a kapcsolatot es szeretem; hogy nem nézegetek felre; nem keresek mast. Ne haragudj; de milyen világban élünk? Kinek képzeli magat ez a sok gyáva pasi? Ha tobb no kell egyszerre akkor ne kelljen kapcsolat. En nem tudom hogy mukodik ma a vilag. De; engem meg ugx neveltek a szüleim; hogyha kapcsolatban vagyok akkor nyilvan szeretem a másikat. Es ha problema van azt megoldjuk; de nem igy... Hol élünk? De komolyan? Mindenki mindenkivel amerre csak jol esik; kicsit sem tisztelve a kapcsolatokat? Ezert van kiegve mindenki.... Jol járt? Jah hogy neked olyan no kell; aki mellett barmit megtehetsz hülyének nézheted. Na hat mindent elmondtam magadról....
2018. aug. 26. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!