Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még nem mondtam el a problémámat a nagyközönségnek, úgy gondoltam itt az ideje. Igyekszek rövid lenni.


Négy évvel ezelőtt összejöttem egy nálam 10 évvel idősebb nővel. Minden meglepően jól ment, felfele ívelt a kapcsolati pályánk.


Aztán egyszer, teljesen jó szándékból, megkérdeztem tőle, hogy bevette-e a fogamzásgátlót (sűrű napunk volt és emlékeztetni akartam rá biztos ami boztos alapon).


Ekkor vágta hozzám a következőt: Képzeld el bevettem...de egyszer Istenemre mondom kitolok veled egyszer nem veszem be. Na ez kb nálam úgy hatott, hogy nem aprózzuk öcsém tartóoszlopjainal robbantsuk le a Bizalom tornyot. Innentől kezdve zuhantunk a kapcsolatban mint öngyilkosjelölt a 10.ről. Konkrétan...nem mertem vele aktust létesíteni (iiigen tudom gáz).


Ez történt úgy 2-3. év tájékán. Elég nehezen tudtam magamban visszaépíteni a tornyot(1 év), de végül sikerült valamennyire és hát történt ami egy normáls kapcsolatban kell. Csak a hölgyemény az együttlét UTÁN közölte, hogy amúgy 2-3 szem tabit kihagytam (elvileg véletlnül...mondani sokmindent lehet).


Azóta a kapcsolat konkrétan széthullott, húzzuk mint a rétes tésztát, szenvedünk, kínlódunk, bizalomnak annyi.


Érdekelne a véleményetek az egészről. Jöhet hideg/meleg, én vagyok túl érzékeny, vagy leginkább ő volt a hibás? Már az első beszólásnál menekülnöm kellett volna?


Köszönöm szépen.



2018. aug. 26. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hány éves vagy, pedig ez a kapcsolat szempontjából lényeges. Egy 35 körüli nő már komolyan veszi a családalapítást, gyereket is beleértve. Te, ha 25 körül vagy, nem tartasz még itt. Ezt a helyzetet kellene tisztáznotok, de nem úgy, hogy közli, kihagyott néhány szem tablettát, hanem komolyan megbeszélni, ki mit vár/szeretne ettől a kapcsolattól a jövőben.
2018. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! 25 vagyok, ő 35.
2018. aug. 26. 13:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Bár nő vagyok és maximálisan elítélem a barátnőd játszmázását éppúgy, mint a te már-már paranoiás félelmedet, amit lehetne tenni:

- gondoskodj te magad megbízhatóan a fogamzásgátlásról, így oktalan a hisztizek

- óvodás színvonal helyett (bizalomvár?! Atyaég) normálisan leülni és őszintén megbeszélni, hogy a ti kapcsolatotokba kell-e, lehet-e gyerek vagy nem. Fel kell vállalni (már 4 éve fel kellett volna!) hogy ki hogy áll a gyerekkérdéshez, valamint annak fényében, hogy sajnos minden fogamzàsgátló módszernek vannak hibahatárai- igen, két felnőtt ember arról is tud beszéln, hogy mi történik akkor, ha ez akár önhibájukon kívül bekövetkezik.

- ebben a kérdésben (sem) mindegy, mennyi idősek vagytok...

- bárkinek változhat a véleménye gyerekkérdésben is- pro és kontra is. De nem az a megoldás, hogy “elfelejtjük” bevenni a fogamzásgátlót (értelmes tanult nő ugye tisztában van azzal, hogy ennek így milyen magzatkárosító hatása van és a vágyott “babucikát” nem így “szerezzük meg”), de ugyanígy az sem normális és “ágyúval verébre” hozzáállás, amit te művelsz kérdező, hogy redukálod a szorongásod miatt a szexuális életeteket.

Ez nekem tiniszínvonal...

2018. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elso utan gumit huzzok ennyi
2018. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg két dolog volt a probléma. Az egyik a korkülönbség, a nő nyilvánvalóan már nem riadt volna vissza a gyerekvállalástól, míg te igen. Ez semmi másból nem fakad csak az életkori különbségből. Ezt is számításba kell venni ha komoly kapcsolatot akarsz létesíteni nálad idősebb nővel.

A másik pedig a kommunikáció. Ha az első esetnél leültök és felnőttek módjára átbeszélitek ezt az egész szituációt akkor letisztázódott volna minden, ilyen egyszerűen.

2018. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mától gumit húznék (már ha együtt akarsz még ezek után mardni vele). A védekezés bizalmi kérdés, ő viszont átvert téged, többször is. Nem csodálkoznék, ha "becsúszna" a gyerek...
2018. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ultragáz vagy te is és a nő is. Te azért mert nem bíztál meg benne. a nő azért mert bunkó volt veled. kvittek vagytok. Sztem hagyd ott.
2018. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolom ovis színvonalnak a kérdésem, így sikerült megfogalmazni...ennyi. Igyekeztem vele leülni megbeszélni, bizonygatta, hogy csak ideges volt, hittem is neki, mert ahogy fent is leírtam voltunk együtt később...csak akkor meg átvágott. Gumival sem szeretném, ha már most nem lehet benne megbízni mi lesz később?
2018. aug. 26. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Kommunikáció. Ha nem beszéltek, akkor hamar kialakul a bizalmatlanság. Nem értem, hogy egy ilyen párbeszéd mennyiben adott okot a kommunikáció megszakítására. Nem tartom normálisnak. Én valszeg csak röhögtem volna egyet a válaszán és nem foglalkoztam volna vele vagy rábeszéltem volna egy stabilabb fogamzásgátlásra.
2018. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csúnya dolog amit a nő csinál. Egyrészt tényleg bizalomromboló az egész, másrészt pedig a nő már 35 éves, valószínűleg gyerekre vágyik, ha pedig előjön nála a pánikolós időszak, simán nem veszi be a tablettákat.


Ha nem akarsz gyereket, húzz fel óvszert, az a biztos, vagy pedig keres egy korban hozzádvaló nőt... :)

2018. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!