Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viseltek a párotok ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseltek a párotok ex párjának a jelenlétét? (a közös gyerekük miatt)

Figyelt kérdés

Nálatok hogy van megoldva ez az egész?

És mennyire zavar téged? Vagy hogy viszonyulsz hozzá?


2018. aug. 26. 14:40
 1/7 A kérdező kommentje:
* viselitek
2018. aug. 26. 14:42
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
74%
Többek között emiatt sem kéne olyan nő, akinek van gyermeke. Nemhogy a gyerkőcöt, hanem még az apucik és azok családjait is tűrjem? Örökbe ne fogadjam az egész famíliát? Kösz, nem.
2018. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor ebben a helyzetben voltam, akkor nehezen. Mert a nőcinél,ostobább, egoistább, sznob emberrel nem találkoztam akkoriban még, azóta már rájöttem hogy vannak még ilyenek páran. Nagyon nagy önuralom kellett hozzá néha, hogy e nyissam ki a számat, pedig fiatalabb voltam nála. Főleg a gyerekkel és a férfivel való kapcsolata miatt, és ahogy rendezte őket, ahogy "viselkedett" anyakéánt az nulla volt bizonyos helyzetekben. Pedig az ő gyereke volt, és nem az enyém.
2018. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Mert a nőcinél,ostobább, egoistább, pénzéhesebb, érdek
2018. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már más párod van?
2018. aug. 26. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
5 Igen.
2018. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy se kell, mert nem jövök össze 24 évesen gyerekes pasassal, pont az ilyenek miatt.
2018. aug. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!