Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondhatja ezt egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatja ezt egy férfi a partnerének? Ez szakítás?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm mesélte, hogy a párja azt mondta neki egy balhézás követően, hogy teljesen megérti ha másra vágyik, de csak akkor tudná nyugodtan elengedni ha egy jobb partnert találna nála és vele megtalálná a számításait. Számomra ez nagyon furán hangzik.

A balhézás fő oka a munka miatt van, több műszakban is dolgozik, néha külföldön is.



2018. aug. 26. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez bármit jelenthet. Nem feltétlenül ezt.
2018. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy elkeseredett mondat volt. Szeretetről tanúskodik.
2018. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem érzem ebből ki a szakítási szándékot, sőt inkább azt, hogy majd a másik mondja meg, hogy kivel és mikor léphet le.
2018. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy szereti a partnerét de nem tud számára megfelelni és ezért elengedi hátha mással jobb lesz neki.
2018. aug. 26. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Komolytalan beszéd. Hogy képzeli el? A részleteket?

Te összejössz valakivel, szexuálisan és más téren is jól kijöttök, minden rendben. Akkor ő azt mondja: jól van úgy látom megtaláltad az igazit akkor váljunk el.

És ha közben a tizedik partner sem jó neked az ágyban? Akkor még nem engedlek el mert még nem találtad meg az igazit?


Én úgy gondolom hogy a párodnak van valakije azért beszél így.


Nűlam ha valaki menni akar azt engedem, függetlenül attól hogy kivel jön össze utána.

2018. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*Én is így gondolom, hogy szereti a partnerét de nem tud számára megfelelni és ezért elengedi hátha mással jobb lesz neki.


Nem ez a jó válasz.


Szereti a partnerét de nem tud többet adni a jelnlegi helyzetnél, bármennyire is szeretne és ezért elengedi hátha mással jobb lesz neki, aki megtudja azt számára adni, amit az adott helyzetben megilletné a másik embert.

2018. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 Annál jóval többről.


Nagyon kevés az az ember aki le tud mondani az önös érdekéről, és tudja a másik ember érdekét az ő személye fölé helyezni.

2018. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

*A balhézás fő oka a munka miatt van, több műszakban is dolgozik, néha külföldön is.


Ez meg egy kamu szöv amit felesleges volt a kérdésbe beletenni, mert aki beletette az egy ostoba,buta, primitiv , érzéketlen ember, aki csak hallott valamit, de a történteknél nem volt jelen.


Én viszont jelen voltam, mert nekem mondták régen.

2018. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
8+ És nem szakításkor hangzott el, mert azt lefelejtetted, hogy könyörgött az illető nekem, hogy megmaradhasson az életemben, akár hogy csak ott lehessen mellettem.
2018. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Sikerült felhúznod, és már baromira unom a primitiv műsorod, amit előadsz. Kíváncsi lennék ha a férfi tudná mit művelsz itt, vajh mit is szólna hozzá.


Gyomorforgatóan gerinctelen és kisstilű ember vagy.

2018. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!