Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A ti párotok is mellépisil a WC-nek?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy a férfiaknak biztosan könnyebben megy mellé, na meg olyan magasról fröcsög is, de akkor is taszító, hogy minden csupa pisifolt a WC körül. Fényben jól látszik is. Először azt hittem, hogy csak véletlen, de sokszor előfordul. Tudom, hogy ezt fura megmondani egy 30 éves férfinak, de szerintetek szóljak neki, hogy ne így használja a WC-t? A férfiaknál ez természetes?
2018. aug. 26. 19:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Az én párom szobatiszta és tudja, hogy mi a rend és tisztaság.
2018. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem természetes. Az enyém ráül pont emiatt, hogy ne locsolja szét. Bele is nyomnám a fejét, ha mindent összehugyozna.
2018. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

En nem nyomnan bele a fejet a paromnak, elvegre nem egy kolyok kutya. A kommunikacio konnyebben megy az emberek kozott, vagy tevedek? :D


Nem pisil melle... ciki, de szolni kell neki - valahogy!

2018. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
6%
Meg kell tanulni célozni és használnia a saját cerkáját. Akinek ez 30 év alatt sem jött össze az baj. Igénytelen van te is, ha ilyen igénytelen csövessel vagy együtt.
2018. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%
Én se gondoltam komolyan, csak felhúzott, hogy a 21.században legyen a nő csilli-villi, a pasi meg akármilyen patkány lehet mellette, mert elviselik.
2018. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem természetes. Van, aki tud úgy célozni, hogy ne menjen mellé és ne fröcsögjön vissza a vízből, aki meg nem, az otthon csinálja inkább ülve. Mindenképpen beszéld meg vele, ha nem akarsz évekig brunyát takarítani.
2018. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Még nem láttam, hogy mellé pisilt volna.
2018. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ameliky férfi nem ülve pisil otthon, az nyalja is fel a vizeletét a WC mellől. Én ezer éve ülve végzem, sokkal kényelmesebb és higiénikusabb is. :)
2018. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem, nem pisil mellé. Mellette van a kézmosó, ha onnan kicsöpög a víz, az azonnal látszik a járólapon, szóval jó eséllyel ezt is észrevenném, de még sose tűnt fel.
2018. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Estádio de Felchút ***** válasza:
18%

"a férfiaknak biztosan könnyebben megy mellé"


Csak a görbe farkú nyomiknak. Én állva telibepislantok egy söröskorsót gond nélkül. A pasid béna, ennyi.

2018. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!