Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezért szakítanátok? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért szakítanátok? Ez normális?

Figyelt kérdés
Az van hogy 3 hetet volt távol barátom és vártam már jöjjön haza ugyebár, le is szerettem volna feküdni vele de egyszerűen elutasította a közeledésemet, próbáltam megint rámászni, csókolgatni de nem akart és én is meguntam, otthagytam őt a francba... másfél év alatt egyszer nem utasított vissza és mindennap szexelünk.22L

2018. aug. 26. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy szimplán fáradt volt?

Ha másfél éve vagytok együtt és minden nap szexeltek, akkor eddig sosem utasított vissza. Ergo az első visszautasítás után nem leülsz vele megbeszélni, hogy miért, hanem otthagyod?

2018. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szakítanék. Várj pár napot, lehet tényleg csak fáradt volt. Ha továbbra is ez lesz a helyzet majd akkor beszélj vele.
2018. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

3 hetet volt tavol, most nem akar, nem esik le?

Mar reg mas bodonbe dugdossa..

2018. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon felídegesített, azt hajtogatta nincsen kedve...komolyan reméltem 3 hét után fog annyira kivánni engem hogy feküdjünk le. A fáradtság egy gyenge kifogás szerintem, sokszor volt már fáradt meg is lefeküdtünk és elveztük szóval ilyen nincs.
2018. aug. 26. 19:59
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Már a kérdésednél is ezt gondoltam, de most a válaszodnál csak megerősítettél, végtelenül önző ember vagy! Marhára nem való neked a párkapcsolat, ha így állsz hozzá ahhoz, akit szeretsz!
2018. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Dobd ki a pasit, jobbat érdemel nálad. Keress egy tenyészcsődört helyette.
2018. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyaltalán nem vagyok önző, csak 3 hét után vegre hazajön, fel voltam készülve, alig vártam lefeküdjünk erre ő elutasít mert nincs kedve. Nagyon megalázó és szemét dolog szerintem, es nem értrm miért nem kívánt. Ma már írt de még így sem válaszoltam neki. Én nekem is megfordult a fejemben távollét alatt mással kavar és azért nem akart.
2018. aug. 26. 20:11
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Mit csinált 3 hét alatt? Lehet az ember olyan fáradt, hogy semmihez sincs kedve.

Olyan éretlen önző kislány vagy, hogy az már fájdalmas.

D..gj fel magadnak valamit, hogy lehiggadj végre.

2018. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nyissátok ki a szátokat és beszélgessetek. Az a baj a nőkkel, hogy mindent a kib*szott testbeszédből meg ki nem mondott jelekből akartok megérteni, amit a férfiak többsége nem használ kommunikációs eszközként.

Egyébként furcsa a dolog, mert ha 3 hét után nem szexelnék a csajommal, és meglátnám, akkor aznap este nem nagyon aludnék (de ő sem).

2018. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy ilyen abszolút nem nőhöz illő viselkedés után, ráadásul úgy, hogy mndezt kiteszed a GYikra, szerintem felkészülhetsz rá, hogy el fog köszönni. Én ezt tenném a helyébe.
2018. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!