Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt vehetném egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt vehetném egy jelnek, hogy nincs megelégedve velem? Valamint mennyire fontos a külső egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A történetem ott kezdődik, hogy lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal és a minap egy megjegyzést tett idézem "ha le lennél fogyva" , "ha vékony lennél". Amit tudni kell hogy mikor megismerkedtünk sem voltam sovány mindig is formásabb voltam (60kg körül). Igaz mielőtt találkoztunk volna volt egy gyomorfertőzésem, ami miatt eléggé lefogytam és tönkretette az emésztésemet, de ekkor legalább vékony voltam. Ez nagyon jó érzés volt és persze akkor nem kellett nagy erőfeszítés, hogy még tovább foggyak. Szóval röviden a súlyom már kevesebb volt a normálisnál és jöttek az ájulások meg rosszullétek. Ekkor ugye össze kellett szedni magam és akkor lett normális súlyom mikor találkotunk a párommal. És ezután sajnos még felszaladt rám pár kiló ami nem mondom zavar, de nem akarok visszakerülni abba az állapotba amikor képes voltam magam éheztetni. De úgy veszem észre hogy őt ez zavarja, pedig állítja hogy nem, mert szeret engem és bocsánatot is kért, de szerintem nem minden a külső. Ti mit szóltok ehhez?

2018. aug. 27. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem minden a külső, de valakit zavar a felesleg. Van akadálya, hogy leadj pár kilót?


Amúgy elég bunkó hogy így beszól..

2018. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs akadálya, már leadtam 3 kilót. Kezdésnek szerintem jó, mert nem szeretnék hirtelen fogyni, meg éhezni, mert már egyszer átestem a ló másik oldalára és nem volt jó. És ezt már neki is elmondtam, de úgy vettem észre, hogy nem érti meg. Neki soha nem volt problémája a súlyával.
2018. aug. 27. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint te. Voltam már nagyon kövér, nagyon sovány és átlagos is. Kövéren az exemtől én is megkaptam ezt. (Kiderült ő nem is szeretett) A mostan barátommal is kövéren jöttem össze viszont azóta nagyon lefogytam. Mindig szekál, hogy hízzak, meg, hogy ne legyél már ilyen sovány. De így is én vagyok a mindene. Plusz rajta is van pár kiló felesleg de eszembe nem jutna szólni neki, nekem így tetszik, így ő.. Amúgy ezzel azt akartam mondani, hogy ha szeret akkor tök mind1 hány kiló vagy, viszont ha nem szeret úgyis beléd fog valamivel kötni.
2018. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vehetjük úgy. Kezdenek a céljaitok nem egyirányba tartani. Érdemes lenne egy komoly vitát rendezni belőle, észérvelésekkel, veszekedés nélkül. Tudjátok meg, hogy ki mit szeretne ebben a kapcsolatban! 🙂


Fogyással kapcsolatban... ha érdekel a téma...

Mondjuk az már alapból nagy probléma, hogy azt gondolod, a fogyáshoz éhezni kell... (azzal nem a zsírod fogy, hanem az izmaid, amik pont a formát adnák. Ha csak a zsír marad, akkor egy folyós paca leszel... izmok kellenek!)


valójában többet kell enni, napi 4-5-szöri étkezés, csak nem mindegy, hogy mit, és mellette aerob típusú edzés (pl szobabicikli), köztük pihenőnap.

Neten sok infó van, nézz utánuk! Sok a tévhit...

2018. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Tudjátok ki a kövér? Aki magasagahoz képest ugy egy 15_20 kiloval nehezebb az felett meg már kamion.. mert nem vagy csont rakéta attol még kövér sem. Pl 160 cm -1,-2 centi 55 kiloval jo arany 60 kiloval husi picit még jo, 165 centi 60 kiloval teljesen jo, 170 centi 55 kiloval sovany .. férfiként irtam ezeket . A rossz berögzödések inkabb a nökben vannak . Amelyik ferfi meg az anoreszias topmodeleket szereti az ,fogyjon le 50 kilora es majd átérzi .
2018. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!