Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kiabál velem mindig?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nagyon kevés időt vagyunk együtt, heti 1-2 nap. Mindketten sokat dolgozunk nem élünk még együtt. Sokat panaszkodik a munkatársaira, hogy helyettük is végzi a munkát, mert azok "linkek". Móta ott dolgozik, ugy beszél velem, mint egy kutyával és néha ordítozik velem. Nem nagyon van szükségem erre, de azért szeretem őt, csak nehéz így, mert ha vele vagyunk akkor is veszekszik velem. Ha probálom megkérni, hogy ne "idegbetegeskedjen" még neki áll feljebb...

Nem szeretném elhagyni, sok mindenen keresztül mentünk az elmúlt 3 évben, csak ne lenne ennyire "idegbeteg". Egyébként jól elvagyunk sokat beszélünk amikor tehetjük. Szervezem a jövőnket, közös vállalkozást csinálni, hogy legyünk végre társak és tudjunk összeköltözni. De attól tartok, hogy a viselkedése már nem lesz olyan velem, mint a kapcsolatunk elején. Fog ez változni?


Ő 40N

Én 33 F



2018. aug. 27. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ha úgy érzed, hogy a probléma csak a munka, akkor azt a részét meg kéne beszélned vele.


Azt írod, hogy jól elvagytok, meg szervezed a jövőtöket, a közös vállalkozást.. de ebben ő is partner? Mármint látod az igyekezetét azért, látod a hajlandóságot, hogy ő is szeretné?

Az rendben van, hogy te próbálsz tenni érte, de nem lehet, hogy a háttérben nem csak a munka áll?

Ezt neked kell tudnod, meg neked kell vele átbeszélni, mindenesetre nem egy normális állapot.

Az utóbbi időben a kapcsolatotok milyen? Intimitás van még köztetek? Ha nem a munkája miatt dühős, akkor jól megvagytok? Beszélgettek még a jövőről együtt?

2018. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen beszélgetünk és én szervezem a dolgokat, attol függetlenül, hogy Ő partner lesz-e vagy sem. Én döntöttem ebben, hogy Én irányitom a dolgokat a vállalkozással kapcsolatban. Mikor találkozunk, hosszasan öleljük egymást, bár nekem a szex kevés, de mikor talalkozunk nem marad el. :) És igen szeretné, ha megvalósítanám a terveimet. Az nem irtam le, de gondoltam arra, hogy lehet az éjszakai munkája miatt ilyen feszült, de ezt orvosoljuk a közeljövöben, csak kétségeim vannak affelől, hogy vissza fog-e állni, a nyugalom a közös életünkben.
2018. aug. 27. 23:12
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Be van savanyodva. Megette az élet. Kicsit a lelkét megtépázta. Már annyiszor , annyit sérült, annyit csalódott, hogy már fáradt/lusta arra figyelni, hogy másoknak, akik meg őt amúgy szeretik, ne taposson bele a lelkébe. Bele van fáradva ebbe az egészbe. Nem tudom, hogy tudna-e nyugodtabb lenni még valaha. Meg pl hagyja, hogy a környezete negatív értelemben hasson/kihasson rá; és már fáradt törődni veled is meg a lelkivilágoddal. Elég szívás. Valami pozitív szemlélet kéne neki.
2018. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Az rendben van, hogy te próbálsz tenni érte, de nem lehet, hogy a háttérben nem csak a munka áll?"

Másik férfire gondolsz? Sokan csapják neki a szelet, de tudja, hogy nem nagyon idegesít engem ez, mert ha kiderül valami úgy is elhagyom. Ha menni akar, mehet, bár legbelül csalódott lennék...

2018. aug. 27. 23:14
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen szokta is kérni tőlem, hogy szeretne 1-2 napot egyedül tölteni mikor nem dolgozik. En is igy gondolom, hogy belefasult az eletbe, de erre van megoldas, csak a kérdés, hogy a társam akar-e lenni, vagy nem. Mert vannak "szabalyok" részemről is, hogy mi fér bele nálam a társ fogalomba. Mikor ideges, csak egyszerűen magamhoz ölelelem, és nem nyagattom a kérdésekkel. De néha muszáj kérdezzek, mert ettől megy előre a kapcsolatom, ha tudom, mi van a lelkében a baratnőmnek. :)
2018. aug. 27. 23:17
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Asszem lehet, hogy ráférne, ha elutaznátok akár csak egy hétvégére. Pénteken munka után mentek, vasárnap meg valamikor hazaérkeztek.
2018. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
*Kicsit kimozdulna a megszokott rutinból, környezetváltozás, elszakad a munka gondjától, gondolataitól
2018. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Össze-vissza dolgozik, néha 3x12 de van mikor 4x12 egymás után. Szoval nehéz ez. Barmennyire is mutatja, hogy birja, tudom, hogy nem. Neha bemegyek hozza a munkahelyére ejjel, szerencsere meg tudom oldani. De ha ebben az evben nem, jovore valtania kell!
2018. aug. 27. 23:47
 9/19 A kérdező kommentje:
Mar mondtam neki, hogy nekem ez igy nem jo, eltartani nem fogom (nem is varna el), es tudom, ha bevennem a vallalkozasomba, nem csalodnek benne.
2018. aug. 27. 23:49
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Minden kapcsolatban előfordul hangos szóváltás, hogy valamelyik fél ingerült, türelmetlen. De ha ez rendszeresen fordul elő és csak az egyik félnél akkor ott valami nagyon nincs rendben.

A közös vállalkozás meg fogja ölni a kapcsolatot. Főleg ha ott is veszekedések vannak.

Az egy-két napos egyedülléttel kapcsolatban pedig nagyon rossz tapasztalataim vannak. Általában akkor szoktak ilyet kérni ha gond van a kapcsolattal. A rokonom pld csalta a párját azért kellett neki az "egyedüllét".

Ha én szeretem a másikat akkor vele akarok lenni és nem akrok 1-2 nap szünetet sem. Attől még lehet valakinek privát szférája.

És végül úgy látom hogy te nagyon aranyos és rendes vagy vele és ő nem méltányolja kellően ezt. Vagyis így nagyon egyoldalú.

2018. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!