Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj-e ha az exem szerves része az életemnek?

Figyelt kérdés
Közel egy éve szakítottam a volt párommal,akivel évekig éltem.Nekem azonnal új párom lett, aki miatt a szakítás történt,az exemnek nincs senkije.Viszont olyan jó az exemmel a viszony, hogy kapcsolatban sem volt ennyire jó.Mindent meg lehet vele beszélni, sokszor találkozom vele ,nyáron sok programom volt vele, sőt két utazás is.A párom eléggé elfoglalt, illetve annak mondja magát. Nem százas a kapcsolatunk,de szeretem őt. Az exem sosem tolakszik,mindig én hívom,ajánlom fel a közös programokat.Mostani párom tudja hol vagyok, de soha egy szóval sem kérdez rá,nem említi. Mindkét férfi idősebb nálam...vajon a páromat miért nem érdeklem úgy,mint a kapcsolat elején? És az exem miért ilyen kedves és idejét rám áldozó? Elmondása szerint nem lehet köztunk többet semmi,barátok vagyunk. Baj-e ez az állapot,ha erről főleg a párom tehet, mert hűvösebb velem,mint eleinte és alig van közös program,az is unalmas ,séma szerinti....Szeret még ?
2018. aug. 28. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész helyzet ahogy van baj. Főleg az exnek baj, mert tovább kéne lépnie, viszont akkor bajban lennél, mert így most ebben a se vele-se nélküle helyzetben vagytok. Amikor mi lezártuk, onnantól vége volt, nem kerestük egymást, és nem bonyolítjuk a dolgokat, mert az megnehezíti a másik jövőjét. Ha itt felmerülne egy negyedik személy, az bonyolítaná meg rendesen, mert akkor elmozdulna ez az állapot.
2018. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos le leszek pontozva, de kedves kérdező én azon sem lepődnék meg (attól hogy nem írtad le) ha még ugyan úgy szexelnétek exeddel a mostani párod mellett, főleg hogy ő meg (exed) egyedül van.

Bocsi, tudom semmi közöm amúgy meg hozzá.

2018. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elnézést, magára a kérdésre nem válaszoltam :(

Ha neked nektek jó így párod meg elvan a langyos vízben, akkor ne zavarjon a dolog.

Felnőtt emberek vagytok ;) :)

2-es voltam.

2018. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nincs szex köztem és az exem között.Megölel,ha találkozunk, puszi is van,de arcra.

Viszont a mostani párommal nagyon megritkult a testiség,szinte havi egyszer van csak,csókok is ritkák, de nem ez az,ami az exemhez "hajt"....Gondolkodtam,hogy a páromnak van valakije, vagy megunt csak nem mondja...Kb 10 % -a a mostani szintje a kapcsolatunk kezdeti szakaszának.De szeretem őt, ő is engem....csak sajnos ..ez van :(

2018. aug. 28. 12:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Világos, mint a nap: Te még az exedet szereted.
2018. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A párod szerintem zavarja, hogy ilyen jóban vagy az exeddel, csak úgy van, hogy nem fogja verni az asztalt, hanem lelkileg eltávolodik szépen tőled, hagyja kifutni a dolgot.

Amikor az elején még ment a pároddal a nagy szerelmes időszak, akkor mennyire beszélgettél az exeddel? Fogadjunk, hogy kb semmit, vagy minimálisat.


29n

2018. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgettem az exemmel az elején is,mert olyan ember,akit nem lehet egy nap alatt kiiktatni, vagy elfelejteni.Nem is tudom,nem is szeretném. Figyelmeztetett,nem olyan lesz a párom,mint én hittem, igaza lett, jó emberismerő.De sosem kezdené újra, ezt megmondta,bármi is történjen.
2018. aug. 28. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Ettúl függetlenül a párod szerintem úgy van, hogy idővel el dől, hogy merrefele húzol és ő nem fog itt féltékenykedni, meg hisztizni,v meg csapkodni, hogy tiltsd le az exed meg hasonlók. Ha a kedvéért nem vagy hajlandó elmélyülni a kapcsolatban, akkor szépen továbbléptek.


29n

2018. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ha nem akarja újrakezdeni az exed, akkor minek találkozgat veled? Pláne minek nyaral veled? Csak én nem látom ebben a logikát?
2018. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha az exed szeretne, akkor nem bírná elviselni melletted a másik férfit.Inkább hagyná, hogy vége legyen.


El van veled, de ne képzelj bele többet mint ami a valóság.


Egy barátságba régi emberekkel meg nem fér bele az, hogy tartozol valakihez, de te mással mész el nyaralni.


Ha elviseli a jelenlegid, akkor nála van más játékos a háttérbe.

2018. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!