Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaha visszafog változni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha visszafog változni a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sajnos rájöttem arra, hogy nagyon bunkó voltam vele éveken át mikor ő szerelmes volt belém. Észrevettem nyár elején, hogy az értem aggódó kislányból egy rideg nő lett velem szemben. Volt 1-2 vitánk, véletlenül kicsúszott a számon,hogy elbizonytalanodtam, és az volt az értelme az egésznek, hogy már nem vagyok biztos a közös jövőnkben és még minimum 5-6 év kéne a babához, összeköltözéshez, esküvőhöz. Ezen ő nagyon megsértődött szó szót követett aztán szakítottunk. Én rádöbbentem, hogy számomra ő a tökéletes nő, ő a szerelmem. Minden hétvégén meglátogattam, ő csak sírt és sírt sose láttam ennyire magánkívül. Munka után is próbáltam párszor lemenni hozzá, nagyon magánkívül volt. Mondtam, hogy csalódott, nem szeretné folytatni, elege van belőlem meg, hogy egy kidegroncsot csináltam belőle. Nem is értettem hisz nagyon ritkán veszekedtünk. Kicsit magamba néztem és rájöttem, hogy nagyon gázul viselkedtem vele sokszor. Adott nekem még 1 esélyt, mert nagyon sokat könyörögtem neki. Az első pár hétben eléggé depis volt nem nagyon nevettünk 3 nap alatt 1x sem. Aztán utána kicsit jobb lett a helyzet. Volt még 1 kis vitánk sírva elmondta, hogy már nem szeret, nincs semmi boldogság az életében ami hozzám fűzi. Aztán én is sírtam, együtt sírtunk majd kicsit jobb lett megint. Most már ugyanúgy hülyülünk ahogy régen viszont észrevettem, hogy nagyjából lekakilja, hogy mikor tudnánk beszélni vagy találkozni. 3-4 hónapja szex is csak hébe hóba van de akkor is látom halálra unja magát közben. Én szeretem, nem akarom, hogy ennyi legyen.. mit tegyek? Hogy szerezzem vissza? Halott ügy? Szeretője nincs neki, ismerem akkor nem ilyen lenne. Ő egyenesen depressziós lett tőlem..és semmi nem érdekli csak a barátnői.

2018. aug. 28. 19:58
 1/4 A kérdező kommentje:
*Mondta, idegroncs. *
2018. aug. 28. 20:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne várd, hogy a karjaidba omlik. Ezt a kártyát már eljátszodtad. Mindig becsülj meg mindent és mindenkit, mert az élet jól megszivat. Szerintem már nem érdekled, rájött arra, hogy jobb neki nélküled.
2018. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kiölted az érzéseit irántad. Velem ugyanez történt, az én volt párom ugyanígy kioltotta a hatalmas szerelmet, amit éreztem iránta, mert bunkó volt, lekezelő és megcsalt az exével. Utána könyörögni meg már kár.

29n

2018. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Wow, még a csajod? Jó idióta.


Én hasonló leszaromság és bunkózás miatt úgy kidobtam az exemet, mint a sicc.


Egyébként mit kapálózol? Eljátszottad a szerelmét, bizalmát, tahóskodtál - megérdemled, hogy kutyába se vegyen, és nyugi, nemsokára ki is rúg, csak előbb játszik veled, hogy érezd, milyen mikor paraszt vagy a másikkal. :)

2018. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!