Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem valakit, aki épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem valakit, aki épp szakítófélben van a barátnőjével, mekkora az esély arra, hogy valóban szakítanak is?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk, egy hete voltak külön, azóta együtt töltöttem velea rákövetkező hétvégét, viszont utána rögtön visszament a csajhoz, mert még együtt laknak. Most épp albit keres. Azt mondta, hogy ha úgy adódik, le is fog vele feküdni, mondjuk engem ez nem zavar annyira, tudom, hogy ez ilyenkor előfordul, mert én is voltam már ilyen helyzetben. Eddig minden nap keresett, most ráírtam, és órák óta nem válaszol, elképzelhető, hogy mégis rendezik a dolgaikat, és együtt maradnak?
2018. aug. 28. 20:45
1 2
 1/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

"... viszont utána rögtön visszament a csajhoz, mert még együtt laknak..."

Haha, te ezek után akarsz még tőle valamit? Ja igen, szerelmes vagy, meg rózsaszín köd. Ébresztő!

2018. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Cseppet sem vagyok szerelmes. Attól félek, hogy a gyerek akar majd többet. A nője nagyon ki akarja dobni, neki meg nincs hova mennie egyelőre, és félek, hogy majd rámtapad, meg amúgy is nagyon érzelmesnek tűnt. Nekem csak barátok extrákkal témára kellene. Semmi kedvem valakit mosndi a padlóról, meg összerakni szakítás után. Nem mondom, hogy nem érdekel egyáltalán a srác,de boldogabb lennék, ha a másik lány nyakán maradna a fickó.
2018. aug. 28. 20:51
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is voltam ilyen helyzetben amúgy. Mostani albérletárak mellett marhanahgy álszentség a kapcsolatok tisztaságáról gennyömlengeni :)
2018. aug. 28. 20:53
 4/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Ha téged marhára nem érdekel, akkor hogyhogy izgat, hogy órák óta nem válaszol. Nem tudom, ti nők kajak fordítva vagytok gyártva. Ha nekem valaki nem válaszol, akit a hátam közepére sem kívánnék, valószínűleg nem tennék ki róla kérdést. Tehát, mi az igazság? Ürítőzsákja vagy, összebalhézott a barátnővel, addig te kiváló tegez vagy, de otthon alszik a csajával, mintha mi sem történt volna. Ne reménykedj, nem fogja elhagyni a csajt.
2018. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nesze nektek kapcsolat.. érdek az összes .. albi meg minden.. elején a nagy vágyak.. hazug ember. Vicc!
2018. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy érdekel mi van vele, érző meg együttérző gondolkodó emberi lény vagyok, viszont mektek valami elképesztő torzképetek van a valóságról, ha egy ilyen kérdésről ilyen ellenszenves meg ellenséges indulatos válaszok generálódnak. Semennyire sem szeretnék az egészben felelősséget vállalni. Nekem a faszi csak szexre kell, de az nem jelenti azt, hogy ne támogatnám, meg ne szeretném, ha boldogulna az életben. Viszont azt sem szeretném, ha rámszívná magát érzelmileg, mert ezzel meg én nem szeretnék mit kezdeni.
2018. aug. 28. 21:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Neked mármost többet jelent mint egy dákó. De aki érdekből lakatja elmagát kényszer szexel az prosti nálam, férfi ,,_akár nő legyen az.. tudom nem a lényeget vettem ki.. de 1 hónap múlva ide fogsz írni hogy te bele szerettél ő meg vagy a volt csajához megy vissza vagy talál más barátnőt.. akivel csak dugni akarunk azt vagy nem találjuk elég vonzonak vagy elég érdekesnek a kapcsolathoz..
2018. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Távkiértékelés egy kb 15 éves kis takonytól, akinek f ingja sincs a nőkről, a nap poénja :) olyannyira nem érdekel a gyerek, hogy nem is akarok vele csókolózni bszki. Jól odaken a falhoz szex közben, és vagy 2 óráig bírja, ennyike. Ha te ezt szerelemnek nevezed, grat :) És a nőkhoz is satuhülye lehetsz, ha csak ennyire futja. hogy egy ilyen kérdés kapcsán elkezdd a gagyi szappanoperát, meg a közhelyköpködést. Visszatérve a lényegre, engem baromira zavar, hogy a srác tőlem várja a megoldást az élethelyzetére, és érzelmileg is nagyon rám akar csüngeni. Ellenben elég jóban vagyunk, barátként tekintek rá, ezért sem szeretém, ha nagyon ki kéne cseszni vele. És hát tőlem szexen és jó társaságon kívűl nem számíthat sokra.
2018. aug. 28. 22:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 15 , +10-et számolj rá. : D Amugy a horrora akadva 2 jutott az eszembe arrol amit írtál , mikor mondja a csaj krj meg krj meg aztán a pap ráugrik és szét nyomja . Xdd Gondolom téged jól kiégetett a volt pasid plusz nem tudta hogy kell szét nyomni .
2018. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En is ilyen szituban vok: csak itt en vagyok az elettars,akinel lakik a pasi. Keves nekem a szex ,meg is beszeltuk. Szarik ra,meg nem bir tobbet. En elkezdtem pasizni ,meg is mondtam neki. Meg,h huzzon el a lakasombol,mer mas is ide tudok koltoztetni.


De sehogyse akar innen elhuzni,pedig mar ennel nagyobb szemetsegeket nem is tudnek mondani. De azert a rendszeres orbitalis es tokeletes szex megvan rendszeresen. Egy ideje allandoan vesz nekem ajandekokat meg kedveskedik. Tapad ram es teper.


En nem tudok rola,h lenne neki mas,bar nem is ellenorzom. Szoktam is mondani neki,h talalkozzon mas nokkel ,amig edzesre jarok meg dolgozom. De mindig mondja,h nem kell mas no neki. Engem nem zavarna,ha d,gna mast is.


N

2018. aug. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!