Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáznak érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáznak érzem, hogy elkéri az óvszer árának a felét?

Figyelt kérdés

1 éven át védekeztünk gumival. Legtöbbször én fizettem. Volt, hogy 10 000t kiadtam egy hónapban gumira úgy, hogy tanultam. Fogamzásgátlót 2 éven át egyedül fizettem. Most kicsit megcsúsztam és életemben először elkértem tőle a felét. Azt mondta, hogy odaadja az egészet, de nem adta végül csak a felét. Aztán most kiderült, hogy abba kell hagyjam a tabit egy kellemetlen mellékhatás miatt(súlyos migrén). Ekkor barátom bejelentette innentől akkor mehet felesbe a gumi...

23/N 24/F


2018. aug. 28. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek vagytok. Ideje lenne ennek megfelelően kommunikálni. Ha eddig te fizetted az óvszert és a tablettát is, egyáltalán nem jogos, hogy ezentúl felezzétek az óvszert. Viszont az jogos, hogy ideje lenne találni egy olyan rendszert, ami mindkettőtök számára megfelelő, érezni az írásodból, mekkora sérelem számodra, hogy eddig kb. mindent te fizettél. Sose jutott eszedbe szólni? Miért te fizetted az óvszert is? Amikor tablettára váltottatok, nem merült fel, hogy a drága költséget közösen álljátok?

Nálunk teljesen alap dolog volt a tabletta elkezdésénél, hogy minden recept kiváltásakor felezzük az összeget. Előtte az óvszernél pedig azt csináltuk, hogy egyszer ő vette meg, egyszer én vettem meg. Így nem volt kellemetlen az egész.

Hogy akartok így hosszú távon együtt maradni, ha a pénzügyeitek már most ennyire problémásak? A védekezés fontos kérdés, ha ebben nem tudtok normálisan beszélgetni egymással, mi lesz később?

2018. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én próbáltam vele megbeszélni de sose volt pénze, mert tanult. Mondta oké aztán soha nem lett belőle semmi
2018. aug. 28. 21:54
 3/18 A kérdező kommentje:
Már dolgozik
2018. aug. 28. 21:54
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

Ez miért fontos? Megoldjátok, pont. Nincs ez egy kicsit túllihegve? Vagy az élvezi csak aki kifizeti?


Mi a valódi problémád? A feles-kassza, és nem a közös kassza? Mert, hogy nem a gumi, az tuti.

2018. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Tehát amíg nem volt pénze (miközben neked sem), addig fizess mindent te, de most, hogy dolgozik és jövedelme van, fizessetek mindent felesbe? :D Nagyon igazságosnak hangzik.
2018. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, nálam mindig evidens volt valamiért, hogy férfiként én veszem a gumit, és persze én fizetem.

Számomra ez evidens.

Ezen garasoskodni, elég gáz.

Valamiben egyezzetek meg és legyen úgy, oldjátok meg.

Viszont ott kikerekedett a szemem hogy 10ezer ment el egy hónapban gumira.

Nem mondom hogy irigy vagyok.. Jó, 2 éve nincsen párom.... Azta.... 10 ezer... az mennyi gumi, mennyi szex... Hú ez nekem szájenszfiksön! Jó lenne még ez életben ennyit költeni havonta gumira :-)

42 f

2018. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát kérdező!Normalis vagy???

Miert vagy egyutt egy ilyen tuskoval?

Jesszus!Ferfi felelosege gumirol gondoskodni

azert nehogy mar par ezer forintot ne tudjon kifizetni

Nagyon eretlen a parod,de ha neked ez kell?

Mi lesz ha osszekoltoztok?

Te fizetsz mindent?

Vagy a hutoben felragasztjatok mi kie?

a ferjem az elejen mindig vette a gumit,pharmatexet ami rohadt nem olcso...

Marmint oke nem csak a pasi dolga errol gondoskodni

de hova fajul a vilag??ezek a mai fiatalokbol sose lesz ferfi

en azt tanacsolom most menekulj!

Am hany evesek vagytok?

2018. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Bocs hiszen kiirtad a kort
2018. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

De egy bunkó.

Vigyázz is, hogy ne csússzon be gyerek!

2018. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
A legrosszabb a sztoriban, hogy ezzel a nyomorekkal meg kursz is :"D.
2018. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!