Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párommal, HA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal, HA nem akarok szakítani ameddig nem tettem meg mindent azért, hogy történjen valami változás?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Eleinte állandóan velem akart lenni, aztán, ahogy azt érezte, hogy biztos pont lettem neki úgy kezdett el egyre inkább elhanyagolni és elvezte, hogy én teperek utana. Én ezért sokat veszekedtem vele, ő meg emiatt még inkább távolságtartóbb lett, azzal az indokkal, hogy fél tőlem. Visszább vettem, erre teljesen kétségbeesett, hogy miért nem foglalkozok vele és szinte könyörgött, hogy keressem annyit amennyit régen, mert ő ezt nem bírja. Aztán elmondtam, hogy mik a problémák és, hogy én tudok változtatni, de neki is kell. Erre nekemesett, hogy eddig tartott, már megint kezdem és őt hibaztatom mindenért. Most tényleg úgy érzem, hogy elrontottam, pedig tudom, hogy a problémákat meg kell beszélni így szerintem nem tettem semmi rosszat. Nem tudom. Mi legyen, HA mindent meg akarok tenni? Ne foglalkozzak vele és ha akar engem akkor észhez fog térni? De akkor lehet azt fogja hinni, hogy már nem szeretem és akkor nem is kell neki ez az egész. Mit gondoltok?
2018. aug. 29. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Azt gondolom hogy ez az ember téged lóvá tesz és nem veszed észre magad. Egy kapcsolatban mindkét félnek egyenlő módon kellene keresnie a másikat. Nem az kellene, hogy legyen, hogy csak az egyik fél teper.

Ő jól érzi magát úgy ahogy most vagytok és ha eddig nem változott, akkor ezután sem fog.

Kérdés: Hogy ebbe a kapcsolatba akarsz megöregedni, leélni egy életet úgy hogy a másik nem teper érted?

Vagy inkább keresel olyant aki szeretni és becsülni fog?

2018. aug. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ha már 2 év után így idegesítetitek egymást és játszmáztok meg taktikáztok, egyáltalán nem illetek össze. HA nem akarsz szakítani, akkor szenvedj vele tovább, amíg lassan megutáljátok egymást.
2018. aug. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Majd, ha leül konstruktívan megbeszélni a dolgot, akkor beszélsz vele és megoldjátok együtt, ha nem, akkor meg nem beszélsz vele, de az meg ugye nem kapcsolat. Döntse el. Ezt mondd neki, a hisztikre pedig ne reagálj.

32/f

2018. aug. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem így akarok megöregedni és nem akarom ezt így folytatni. Azt fogom tenni, amit az utolsó válaszoló írt:)
2018. aug. 29. 02:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Addig hülyít, amíg hagyod.

Két ilyen párom is volt. Én kis idióta meg hogy futottam utánuk. Mikor szakítottam végre, akkor bezzeg jöttek, hogy épp össze akartak költözni, komoly a dolog stb stb. Hogyne.

Ne légy balek.

2018. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!