Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Havonta mégis mennyi szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havonta mégis mennyi szexuális együttlét számít "normálisnak" 3 év után? (28-F)

Figyelt kérdés

Problémám a következő:

Szinte a nulladik perctől együtt élünk a párommal.

Úgy egy éve kezdődött az hogy egyre kevesebb és kevesebb lett a szex.

Hol fáradt volt, hol nincs hozzá kedve stb.

Most ott tartunk hogy havi 1-2 alkalom de az sem épp filmbeillő.

Beszéltem már erről vele de ő azt mondta hogy több romantikára van szüksége.

Próbáltam változtatni magamon, több dologra odafigyelek amire eddig nem, próbálok még jobban kedveskedni neki:

reggelikészítés, séta, masszírozás, becézgetés stb

de nem érzem hogy javulna a dolog.

Sajnos jelenleg nem vagyok úgy anyagilag elengedve hogy beleférjen egy vacsora máshol, apróbb ajándékok de próbálok más munkahelyet keresni.

Hűséges vagyok hozzá és szeretem viszont félek hogy erre rámehet a kapcsolatunk.



2018. aug. 29. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26 év után szinte minden nap van nálunk.
2018. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kicsit kevéske, főleg ilyen fiatalon és a kapcsolatotok sem olyan "ősrégi". 3 év... akkor 10 év múlva vagy 15 mi lesz? Valahogy ezt beszéljétek meg. A legszebb férfikorban vagy és természetes, hogy ennyi nem elég.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha így marad nem csodálnám ha továbblépnél. Én nőként voltam így, egy nagyon rendes férj mellett. Csak nem volt azonos a vérmersékletünk. Ő alig igényelte én meg naponta sem bántam volna. Próbáltam megbeszélni vele és ahogy te is írod kedveskedni, finomat főzni, cirógatni, elcsábítani.. mindent , de csak max. egy kis időre lett jobb. Belefáradtam egy idő után és kiábrándultam. Inkább elváltam, jobb így mindenkinek.

2018. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3 év után azért ez elég vékonyka. Próbálhatod megjavítani, de nem biztos, hogy van mit.
2018. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyi év után annyi a normális, amennyi mindkét félnek jól esik. Napi 10, havi 1, akár évi 1 alkalom is "normális", ha egyikük sem vágyik sem többre, sem kevesebbre és jól megvannak így. Nyilván az probléma, ha nem egyeznek az igények.
2018. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

Áh, már rég valaki más kupakolja az asszonyt.

Mondj le róla.


Résen kellett volna lenni.

2018. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mennyiség a lényeg, azaz magatokhoz képest igen, ha drasztikusan csökkentek az együttlétek, az nem jó. Meg az sem, ha kedvetlenek vagytok, nem kívánjátok már úgy egymást. De a legbeszédesebb szerintem, hogy amikor mégis szexre kerül a sor, azt sem élvezitek már igazán. Még úgy sem, hogy igyekeztek feldobni a kapcsolatot.

Kezd kihűlni a kapcsolatotok, ez pedig három év után elég hervasztó.

2018. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyi számít normálisnak, amennyit a pár mindkét tagja kíván, élvez, elegendőnek tart.

A romantika pedig nem a vacsorán, ajándékokon múlik, valamint ha alapjáraton nem úgy viselkedsz vele, ahogy kellene, akkor utána masszírozgathatod napestig, nem ér úgy semmit.

2018. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szed hormonális fogigátló tablettát a barátnőd? Erősen leviszi a szexuális vágyat, ez komoly sajnos.
2018. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7 es Alapjáraton szerintem jól viselkedem vele. Mármint emiatt sincs bennem sem és más miatt sem veszekszem vele soha. Mindig mellette állok bármi is legyen.


8 as igen szed, esetleg beszéljek vele az abbahagyásról?


Köszönöm az eddigi válaszokat

2018. aug. 29. 12:55
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

4-es megmondta a tutit. Nincs olyan, hogy mi "normális". Az is normális, ha valaki napi kétszer szexel, de az is, ha csak havi 1x. A gond akkor kezdődik, ha a két fél igényei nem egyeznek. Hiába mondja neked akárki, hogy havi 1 normális, ha neked kevés.

És hiába akarja ráderőltetni valaki, hogy de bizony, 3 év után 28 évesen napi egyszer minimum kellene, ha neked nincs rá igényed.

Ezt csak a partnereddel tudod megbeszélni, itt nem tud segíteni senki.

2018. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!