Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertetek pasit, aki olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek pasit, aki olyat csinalt, hogy sms eztetett magának egy növel, amikor a baratnöjenek volt, hogy azt féltékennyé tegye?

Figyelt kérdés

Tehat hogy mutassa , hogy kapós ?

Hogy ne üljön nyugodtan a baratnöje ?



2018. aug. 29. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nőben ismerek egy ilyen elvetemültet. Ez inkább női logikára mutat.


A pasik másképpen csinálják, ha valakit féltékennyé akarnak tenni:D

2018. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az exm üzengetett egy csajjal, amit "véletlen" hagyott, hogy meglássam.


Aztán nagyot nézett, mikor este már összepakolt cuccokkal vártam rá és közöltem, hogy befejeztem vele.


Akkor jött, hogy "ő nm csalt meg, csak kíváncsi volt, fontos vagyok-e neki..." - erre kiröhögtem és inkább eljöttem.


29n

2018. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos dumalt. Figyelmetlen volt
2018. aug. 30. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!