Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm gyereket akar, de én még nem?

Figyelt kérdés

Felhozta a témát hogy ő szeretne kisbabát nagyon. Nem tudom hogy ez fellángolás e mert rokonjanak született gyereke és nagyon szereti. De én még rohadtul nem érzem magam késznek egy gyerekre,

hiába szüleink tudnának pénzt adni... most mondjam meg neki egyenesen nem akarok? Félek nagyon megbántam. 2 éve vagyunk együtt és CSAK 18 evesek vagyunk.



2018. aug. 29. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"most mondjam meg neki egyenesen nem akarok?"



ÖÖÖ...Igen?

2018. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteld, és szeresd őt, és magadat is annyira, hogy őszinte, és egyenes leszel.
2018. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nem a szüleitek nyakára és pénzügyi terhére kell gyereket vállalni. Ez nem arról szól, hogy "jajj, de cuki", felelősséggel jár, nem is kicsivel. Fiatalok vagytok, még bőven ráértek. Addig meg élvezzétek az életet.
2018. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen? Bocs, de röhögd ki... nyilván csak valami “jajdecuukiinekemiskeeeeell”-bolondéria. Am neki nincsenek tervei? Érettségi, szakma, fősuli, egyetem, semmi? Mert ez is közrejátszhat, ha alapból nem tud mit kezdeni magával, jó megoldásnak tűnhet gyorsba lebabázni párat. Mindenesetre természetes, hogy legyél őszinte - amúgysem vállalunk gyereket kiforratlan, gyenge kommunikációs kapcsolatba -, emellett beszélgessetek erről, hogy mit gondol, mi motiválhatja ebben...
2018. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Épp ez a vicces hogy egyetemre szeretne menni és neki is vannak tervei szóval én nem is értem mit akar, attól tartok elmondom neki akkor meg majd én leszek a szemét, mert szülei is mondták örülnének egynek...
2018. aug. 29. 17:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele erről. Egyetemet is mondd neki, azt is, hogy felelősség, nincs és pénz.

Illetve hogy te nem akarod, mert korai. Lehet, hogy 5 év múlva már akarni fogod.

2018. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki őszintén, hogy te nem akarsz gyereket.

Szerintem ez csak egy hóbort nála, és azt látja, milyen cuki egy kisbaba.

Az, hogy mennyi felelősséggel jár, nem látja át.

Ha egy-két napra neki kellene gondoskodni a kicsiről, akkor látná be, hogy ez nem fenékig tejfel.

2018. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem jatek,meg fiatalok vagytok van időtök előtettek az élet,LÉGY őszinte vele te meg nem szeretnèl gyereket nem vagy még erre felkészülve.Ha megsértődik majd megbékél.
2018. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson gumi nélkül szexelni vele, még ha szed is gyógyszert, mert általában ha egy nő gyereket akar, VÉLETLENÜL mindig terhes is lesz. Egyébként elgondolkodnék rajta, hogy milyen életem lenne egy ilyen nő mellett, aki már 18 évesen azt nézi, hogy ne kelljen se tanulnia, se dolgozni, eltartsák és "babázhasson".
2018. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, nagyon fiatalok vagytok még a családalapításhoz. A barátnőd nagyon meggondolatlan, fogalma sincs, mivel jár egy gyerek. Az egész jövőtök rámenne. Tényleg légy nagyon óvatos, nehogy "véletlenül" terhes legyen!
2018. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!