Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyabb kapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabb kapcsolatban élő nők Mit csinálok rosszul? 23/F (Egyedi probléma)

Figyelt kérdés

Eddig 2 kapcsolatom volt mindegyik úgy ment tönkre, hogy azt a szöveget kaptam én túl odaadó, rendes, biztos pont vagyok aki egyszerűen semmit nem hibázott. Nem tudják azt a nagy szeretet nyújtani, mint én. Most a 4éves kapcsolatomban a barátnőm előjött ugyanezzel a szöveggel, és szünetet kért.

Miért ver engem a sors???

A 2.kapcsolat után elgondolkodtam, hogy felveszem a bunkó szerepet, de a jelenlegi barátnőmmel nem tudtam megcsinálni.


Én sohasem folytottam meg, a szerelmemmel imádjuk egymást ez tény, de mindig mentünk külön+együtt barátokkal egymás nélkül is bulizni stb.


Szóval úgy érzem és nem csak én, hogy nem azzal van a baj, hogy megfolytottam volna a szeretetemmel.


Mit rontottam el ? Már ez is rossznak számít ha egyszerűen bármiben számíthat rám, a barátnőm és feltétel nélkül szeretem?


Rosszul érzem magam, mert amikor olvasgatok itt akkor mindenki erre vágyik, hogy egy odaadó szerető párja legyen, ha meg megkapja akkor nem értékeli.


Jelenlegi helyzetem:

A barátnőm nagy bőgések közepette elmondta, hogy nem tudja mi legyen velünk, mert tudja, hogy én jobban szeretem és hogy Ő nem képes megadni számomra ugyanezt a mennyiségű szeretet. Szünetet kért.

Azt mondta én az ég világon semmit nem hibáztam és tisztel nagyon.

(Egy hónapja még arról beszéltünk, hogy karnyújtásnyira vagyunk az összeköltéstől és egy gyerektől)


Aki esetleg tudja hogy hol rontom el, mert valoszínű én cseszem el,( ilyen nincs hogy 2ből 2szer így dobnak és 3. is lehet bekövetkezik.) az kérem lásson el pár tanáccsal.


Nem akarom elveszíteni a barátnőm, mert érzem, hogy szeret még, de megőrülök az ok miatt komolyan mondom.



2018. aug. 31. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj. Mind2-en érzelemszegények. Feltehetően gyerekkorukban nem kapták meg azt a szeretetet, ami alapvető az egészséges psziché kialakulásához.


Egy idézetet küldök neked Náraytól:


"Vigyázz magadra, fiam! Tudd, hogy mindenki csak abból adhat, ami neki is van. Boldogságot boldog embertől kaphatsz, boldogtalantól soha. Segíteni az erős képes, a gyenge nem. Tudást az adhat át neked, aki maga is megtanulta és nem csupán hiszi, hogy tudja, hanem be is bizonyította. Célokról az beszélhet, akinek voltak és el is érte azokat, az oda vezető útról pedig az mesélhet neked, aki végig ment rajta. Sikerről ne fogadj el tanácsot attól, aki sikertelen, belsőről és tartalomról pedig nem hallgathatod olyan ember útmutatásait, akinek mindössze külsőségei vannak. Tartásra nem taníthat megalkuvó, becsületre pedig nem nevelhet tolvaj. Szorgalmat nem követelhet rajtad rest, helytállást tunya, bátorságot pedig gyáva.

Mert mindenki csak abból adhat, amije van. Te gazdag vagy. Annak születtél, annak neveltünk. Rád felelősséget róttak. De ne adj magadból túl sokat és vigyázz, kitől mit fogadsz el. Emlékezz a szavaimra: üres kútból nem lehet vizet húzni."

2018. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A te "tökéletességed" mellett felnagyítva jelennek meg az ő "tökéletlenségeik" és ezzel nem tudnak mit kezdeni. Ne akarj mindenáron mindent a legjobban csinálni, legyél emberből és hagyd magad hibázni, akkor ők sem érzik majd magukat rosszul melletted. (Egyébként az első hibát már el is követted.)
2018. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kettessel értek egyet. Ha valaki túl tökéletes amellett az ember feszeng mert bénának érzi magát vagy épp hálátlannak stb. Persze ha te magadtól vagy ilyen nem kell változni hisz akkor nem te lennél csak számolnom kell azzal hogy így előfordulhat hogy kissebbségi érzése lesz a párodnak.

Ahogy írták nem a te hibád de el kell fogadni hogy mások vagytok.

2018. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem szeret a barátnőd annyira, mint te őt. Csak vonzza a dolog, hogy talált egy megbízható, komoly férfit és fél, hogy ha elhagy, nem lesz még egy ilyen az életében.

Ha kicsit is igényesek vagytok az érzelmi életetekre, akkor semmiképp nem maradtok együtt. Mindig féloldalas lesz a kötődésetek, vissza fog ütni, hogy a barátnőd félelemből maradt veled.

Hogy miért fogsz ki sorozatban ilyen lányokat, azt nem tudom, lehet családi minta vagy más oka is.

2018. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem veled van a baj, a nők eddig nem szerettek annyira téged, mint te őket. Valahol egy idő után felüti a fejét a lelkiismeretfurdalás, hogy nem tuda ugyanazt visszaadni, amit te adsz/adtál nekik.
2018. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy a nőknek nem a "jófiúk" kellenek. Valószínűleg unalmas, szürke, sablonos életet élsz, és ilyenné formálja a kapcsolatodat is.

Tudom, hogy ez most "felháborítóan" hangzik, de ez van. Lelkesedésre, életkedvre, lendületre, energiára vágynak a nők. Belevágni olyan dolgokba, amiket már rég szerettél volna megtenni, ezt főleg életmódra, munkára értem. És igen, ez azzal jár, hogy kevésbé vagy kompromisszumkészebb (azaz rendes-kedves), mert a bunkóság tulajdonképpen ebből áll. A megoldás az az lesz, hogy ne a nődre koncentrálj, mert azzal nem fogsz imponálni neki, ha szaladsz és sírsz utána.

30/nő

2018. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon igaza van a 6-osnak! Lendület, energia kell! Valószínűleg szürkén megbízható életet élsz.

40N

2018. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PeterN1971 ***** válasza:
45%

Sajnos a 6-osnak igaza van. A nők hiába mondják azt, hogy nekik a nagy szerelem és "stabil kapcsolat" kell, mégsem fogadják el amikor egy férfi ezt adja nekik. Gondolom hallottad már azt a szót hogy papucs.


Hiába is mondják azt, hogy gyengédséget és szeretetet akarnak, a gyakorlat azt mutatja hogy ez nem igaz. A nőknek egy olyan férfi kell, aki magabiztos és tudja kontrollálni őket.


De amit mond az félig kamu. Valószínűleg talált egy másik hapsit aki jobban beleillik ebbe a képbe és ezért dob téged. Nézd meg az üzeneteit, hogy kivel beszél, kivel találkozik. Mondd meg neki hogy tudod, hogy van valakije és küldd el a fenébe.


Vágj el minden szálat. Keress valakit aki már csalódott és érzelmileg felnőtt, akinek az értékrendje nem rugaszkodott el a valóságtól. Ez sajnos elég nehé.


Velem hasonló történt 11 év házasság után. Egy hét múlva már egy pasival csüngött a telefonon. Azt mondta hogy nem akar bántani engem, ezért válik el tőlem.

2018. szept. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem veled van a baj, a nők eddig nem szerettek annyira téged, mint te őket."

Na, ez fából vaskarika. Ha a nők nem szerették kérdezőt annyira, mint ő a nőket, az nem a nők hibája, kedves 6-os, hanem kérdezőé, aki nem tudott olyan mély érzéseket előcsalogatni, mint belőle a nők. Stimmt?

2018. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!