Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges egyszerre 2 férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egyszerre 2 férfit szeretni?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 éve vagyunk együtt Debrecenben laktunk együtt mert oda valósiak vagyunk.Én 1 éve költöztem Budapestre és megismertem egy nálam jóval idősebb férfit és lefeküdtem vele mikor még nem éreztem iránta semmit.Majd szép fokozatosan kezdtem magamon észre venni hogy hiányzik ha nem vagyunk együtt.De mindkét férgi ugyan úgy hiányzik ha pl Debrecenbe vagyok akkor a Pesti férfi ha Pesten akkor a Debreceni barátom.Lehetséges két embert ugyan úgy szeretni?Vagy csak beképzelem?Még nem voltam ilyen szituációba szóval fogalmam nincs mihez kezdjek ezzel a helyzettel.22/n a barátom 24 a Pesti férfi pedig 39

2018. aug. 31. 22:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Volt csajom 38 eves pasassal jött össze kb egykoru voltam pasiddal és volt barátnőm veled egykorú. Gyorsan beszéljétek meg a gondokat ha lehet , mert vége lessz ennek, és sokan az új felé hajaznak..
2018. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted mennyire etikus kapcsolatban félreqrni? Neked hogy esne? Ez gusztustalan. Szerintem növessz gerincét, 22 évesen ennél többet nézne ki az ember belőled.
2018. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Pomazi73 ***** válasza:
60%
Erre tudnék mit mondani. De itt inkább kihagyom.
2018. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem etikus, nem szép tett és tudom hogy a barátom sosem tudhatja meg.Nem,nem azért mert megutál hanem mert nem akarom egy életre lelki roncsá tenni!
2018. aug. 31. 22:34
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Szár ember vagy. Pont.
2018. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Én nem tudnék két férfit szeretni. Igaz, egyet se, mert nem vagyok homokos. :D
2018. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted lelki roncs lenne? Legalább megtudná mekkora k..a vagy... Hamar találna másik csajt aki meg becsüli...
2018. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Bárcsak megtudná.
2018. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha szeretnéd az elsőt, nem tudtál volna lefeküdni a másodikkal. Viszont te egyikükbe se vagy szerelmes. Ha annyira rajongsz a nyitott kapcsolatokért, akkor illene tisztességesen csinálni, olyan partnerekkel, akik tényleg tudják rólad, miféle nő vagy. Hagyd békén a debreceni srácot. Miért jó neked folyamatosan a pofájába hazudni és megalázni?
2018. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%

Poliamoria

Keress ra

Es igen lehet

2018. szept. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!