Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem jól magam ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban? 1 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé boldogtalan vagyok miatta.

Ez lehet annak tudható be, hogy keveset találkozunk, távkapcsolatban is élünk, egész nyáron dolgozott az ország másik felében, nulla szabadnappal, szinte én jártam hozzá folyamatosan, körülbelül, találkoztunk négyszer a nyáron, de akkor is úgy, hogy megvártam a munkahelyén, hazamentünk és együtt aludtunk, ennyi, másnap jöttem haza.

Mindent megteszek neki, kedveskedek, érdeklődöm iránta, ő meg nagyon ritkán, most családi gondok is vannak nála, teljesen megértem, mellette vagyok, közben én is dolgozok napi 12 órát, fáradt vagyok sokszor.

és ha rossz a kedvem vagy akármi egyből azzal jön, hogy hát neki is rossz a kedve stb.

úgy érzem túlságosan egocentrikus, nyáron egy napra lejött hozzám, de akkor is kérte, hogy menjünk el vásárolni neki, kell ruha, cipő. egész nap mentünk, dög fáradt voltam már, nemhogy valami közös programot kitaláltunk volna, vagy elmentünk volna moziba, akármi.

Most volt a kollégájának a születésnapja arra elment, buliztak.

Ma megy ismét a kollégáival egy ilyen nyárzáró bulira, mert többet ott nem fog dolgozni. Ősszel más munka után néz, ahol kap majd több szabadságot, hogy együtt tudjunk lenni.

Kicsit belefáradtam ebbe az egészbe.

Javarészt a tesójáról beszél mindig, hogy ő milyen sikeres, ilyen autója van, ilyen háza, picit unalmas ez már, és nekem ez rosszul esik.

Nem érzem azt a tűzet ami az elején volt köztünk.

Pedig én nagyon szeretem, nem tudnám mi lenne, ha elválnának útjaink...

Hibáival együtt elfogadtam, csak most ez így sok lett nekem és nem tudom mihez kezdjek?



2018. szept. 1. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zárd le ezt a kapcsolatot, érezni is az írásodból, hogy nem a helyeden vagy.
2018. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez minden csak nem kapcsolat. Zárd le, keress másikat akinek te vagy a legfontosabb.
2018. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Olyan nehéz, nem tudnám elfogadni, hogy vége, túlságosan kötődök hozzá.

Meg mondogatja, hogy majd összeakar velem költözni jövőre. ez mondjuk megnyugtatott, mert akkor biztos szeret, meg velem képzeli el a jövőjét.

2018. szept. 1. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

A lényeg, hogy szerintem teljesen mindegy, hogy mit mondunk, te meg fogod várni, hogy összeköltözzetek, legalább is reménykedni fogsz benne, hogy ez megtörténik.


El fog még így menni fél éved vagy 1 éved , és végig csak reménykedni fogsz, és várni fogsz, és várni, hogy mikor lesz változás.....és talán egyszer lesz.....talán nem...

2018. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom eldönteni, hogy a nő vagy e vagy a férfi vagy, ebben a történetben, de!

És erősen elgondolkodnék, hogy akarom e ezt a kapcsolatot? Ugyan is, ha most egy hülye buli fontosabb tud lenni nálad (ok, hogy távkapcsolat, de ha hozzád nem tud lemenni, akkor ne járjon bulizni se).

Gusztustalan az ilyen ember.

Azt akartam mondani, ha oda költözik, tuti akkor sem te lennél a fő személy az életében. Szerintem simán akkor is szarna rád magasról rengetegszer.

2018. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férfi 24 éves, ő 22.

Én nem tiltom meg a bulizását. megértem, hogy néha kell a kikapcsolódás.

De igen ezt érzem én is, hogy ha nagyon akarna letudna jönni hozzám.

Oké dolgozom most én is egész nap, nem tudtunk volna együtt lenni, de akkor is.

2018. szept. 1. 15:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy tegnap is meg ma is elmegy a kollégáival, hétfőn jön le hozzám. mert akkor én is szabadságon leszek egy pár napig.
2018. szept. 1. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondani sokmindent lehet. De nem a szavakban mutatkozik meg, hogy ki hogy szereti a másikat, hanem a tettekben.
2018. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez igaz, volt hogy 12 órás műszak után elmentem hozzá a munkahelyére, egy szál rózsával és megleptem.

nagyon meglepődött amikor beállítottam de örült nagyon.

2018. szept. 1. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!