Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménykedjek? Küzdjek érte?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedjek? Küzdjek érte? Hogyan éreztessem hogy vissza akarom kapni és meg tudok érte változni?

Figyelt kérdés

Szakított a viselkedésem miatt, de mondott olyanokat, hogy időre van szüksége mert jelenleg nem tudna megbízni bennem, nem tudja mennyi idő kell neki, nem akart szakítani és szeret is de nem tudtam változni és ezért meg kellett tennie mind a kettőnk érdekében. Mondta, hogy fog írni, írt is azóta de mondta, hogy le kell nyugodnia, és ha látja rajtam a változást akkor talán adna még egy esélyt mert szeret.

Egyik nap lett egy új csaj ismerőse, nem tudom mi történik most velünk, azt mondja nem akar vele össze jönni.

Volt már egyszer ilyen, hogy ugyan ez miatt szakítottunk és kb egy hét múlva ki is békültünk de akkor nem volt semmi csaj.

Miután szakított meg megismerte a lányt az után tegnap megkérdezte van-e kedvem elmenni vele egy ilyen helybéli fesztivál szerűségre. Nem tudtam mire vélni de nem hiszem, hogy megyünk mert rossz az idő.


Ti ezt mire vélnétek?

Küzdek érte vagy hagyjam hogy ő keressen mikor úgy érzi?

Reménykedjek ha már volt hasonló helyzet és kibékültünk?


L



2018. szept. 1. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 99%-ában "időre van szükségem"="szakítani akarok, de nem akarlak megbántani, ezért ezzel a szöveggel rázlak le".

Ezek a szakítunk-összejövünk dolgok amúgy sem hosszú életűek, csak kicsinálják az embert idegileg.

2018. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezért a pasiért? egy mozdulatot nem tennék a helyedbe.


Te normális vagy? ezért a jellemgyenge egyedért akarsz te kűzdeni? Kapj már a fejedhez... Akár hogy is nézel ki, de hogy ettől az embertől te 1000x különb vagy, azt boritékolom látatlanban . Nőjj már fel..

2018. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Tini kategória.
2018. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hónapokig bírta hogy oktalanul bizonygattam rá biztos megcsal, szerintem jogos a szakítás vagy az hogy elvesztette a reményt, hogy meg tudok változni.

Pedig tudom, hogy meg tudok

2018. szept. 1. 15:32
 5/12 Bétó apó ***** válasza:
39%
Azt lánynak és fiúnak egyaránt meg kell tanulnia, hogy ha a párja azt mondja, hogy "időre van szükségem", a MINDEN ESETBEN azt jelenti, hogy van egy harmadik a képben. Ez a "jelenleg nem tudna megbízni bennem" szöveg csak DUMA. És lám, meg is jelent az a bizonyos harmadik. Hogy mi lesz köztük azt nem tudom, de ilyen körülmények a helyedben én mondanám ki, hogy akkor rendben, vége, ne is keressen téged mert befejezted vele. Hidd el, ez a legbölcsebb amit tehetsz...
2018. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már kétszer nem működött. Miből gondolod, hogy harmadjára fog? Az, hogy megváltozol, egy üres és épp ezért betarthatatlan ígéret. Mi a probléma? Hogyan tervezed a változást? Mindenképp legyen egy terved, mit kell tenned azért, hogy ki tudd iktatni az idegesítő szokásodat. Ezzel együtt gondold át azt is, milyen szeretet az, amit feltételhez kötnek? Az exed NEM SZERET téged. Ha szeretne, nem hagyott volna el. Az összes többi csak süketelés. Azért tartja veled a kapcsolatot, mert te vagy a tartalék punci. Ha a másik csajjal mégse jönne össze, még mindig ott vagy Te ürítőzsáknak.
2018. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kiváncsi lennék ti bírnátok-e ha fél éven át kb minden nap azt mondaná a párotok akármi “félre érthető” dolgot vesz észre, hogy biztos megcsalod.

A csaj a szakítás után került a képbe ami 100%

Egyszer mikor 3 hónapja voltunk együtt akkor is eljátszotta ugyan ezt, és két hét nem telt bele vissza jött hozzám.

Igen, biztos gyerekes de a baráti köreinkben is minden pár volt hogy 1-2 hétre szakított aztán megint össze jöttek és ugyan úgy együtt vannak van akik már évek óta.

Nekem is volt egy félre érthető helyzet mikor oktalanul de azt hitte megcsaltam. Én a hisztijét már harmadik napon alig bírtam nem hogy 6 hónapig. Ha annyira nem szeretne vagy nem szeretett volna sokak szerint nem tűrte volna el ezt a viselkedést ennyi ideig.

2018. szept. 1. 15:53
 8/12 anonim ***** válasza:
De miért viselkedtél így? Miért nem hitted el, hogy elèg jó vagy neki? És nem, már nem szeret. Biztosan nagyon szeretett, de az már elmúlt.
2018. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretne azt megmondta volna a szemembe hogy már az is elmúlt. Akkor hagynám is
2018. szept. 1. 18:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó, legyen igazad, szeret még az exed. De hogyan tervezed legyőzni a féltékenységedet? Az marha kevés, hogy megígéred, hogy megváltozol. Te is látod, hogy ez így nem megy. Segítségre lesz szükséged. Akár pszichológusra, akár önismereti könyvekre, és persze valami értelmes elfoglaltságra, amivel hasznosnak érzed magad, ami sikerélményt ad, és nem marad időd mellette hülyeségeken agyalni. Azt is jó lenne, ha megfogalmaznád, miért ragaszkodsz ehhez a pasihoz. Nem bízol benne, már kétszer magadra hagyott a problémáddal. Mi az, amiért ennyire tuti vagy benne, hogy rá van szükséged?
2018. szept. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!