Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én vagyok aki itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok aki itt hibás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel élek 1 éve. Hazaköltözött a legjobb barátom akinek van egy barátnője. Minden oké volt minden terv szerint ment. Közben össze veszett a barátnőm a barátom barátnőjével nagyon csúnyán.(pedig nagyon jól megvoltak) A haveromnak van autója(nekem nincs) de jogosítványát egy időre elvették. Haverom megkért vigyem ki őket a nagyszüleihez vidékre ahol laknak az én szüleim is gondoltam addig én elmegyek a szüleimhez még ők ott vannak a nagy mamajanal. Így is történt. . Én úgy gondolom a haveromnak segítettem hogy kivezettem az autóját és elvittem őt/őket ahova szeretné. Nem nézem a barátnőjét semmibe sem mert tudom hogy az én barátnőmnek van igaza.(ő nem hiszi el azt hogy én neki hiszek) Miután haza jöttem barátnőm közölte hogy ő elköltözik mert én bebizonyítottam hogy a haveromnak a barátnőjének adtam igazat. És én csak a haveromat vihetem az ő kocsijával de a barátnője nem ülhet benne akkor ha én vezetek. (Én és a haverom tájékoztattuk őket hogy minket nem érdekel az ő veszekedésük) Nekem ő a legjobb barátom ő az ő párjának hisz én meg az enyémnek. A haverommal a mai napig is nagyon jól megvagyunk attól függetlenül hogy a barátnőink nem férnek meg egymás mellett. (mikor a barátnők még nem is voltak az életünkbe mi már akkor is nagyon jó viszonyt ápoltunk egymással)

Tehát most én hagyjam szarba a haveromat mert a barátnőmet zavarta hogy az autóban tartozkodott a haverom barátnője? Mi a véleményetek? Mit gondoltok? Rosszul csinálok valamit? (tegyük hozzá hogy friss jogsis vagyok és alig vártam hogy vezethessek)

Teszem hozzá a barátnőm délután tisztában volt vele, hogy én viszem ki őket. Közbe meg beszéltük hogy a lakást hogy fogjuk átalakítani meg stb... Ezt nem értem igazából hogy a lakás átalakításon törtük a fejünket és ő tudta hogy viszem őket. Hazajövök és az fogad hogy ő elhagy. Szerintetek?



2018. szept. 1. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, bele se kezdj a magyarázkodásba, majd le higgad, és akkor majd visszamegy hozzád.
2018. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Várom a többi véleményt is! :-)
2018. szept. 1. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Megint a noi hulyeseg. Ilyenkor en nem is valaszolok mert ezek az egysejtuek problemai
2018. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nők agya néha másképp jár:) Volt már nekem is ilyen. Igazából azóta se jött rendbe a viszony. Úgy vagyok vele, hogy ez nem csak nekem kell hogy fontos legyen. Ha nem fontos a másik félnek, akkor hagyni kell.
2018. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam az első sort, aztán észbe kaptam, és letekertem az aljára.


Wall of text bhaszod.

2018. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

ilyenkor kb-

nah jó,most befejezed a hisztit,mert a csap alá rakom a fejed.

nem fogsz engem itt fel-baszni agyilag,nem mész te sehova se,legfeljebb a hálóba lehiggadni és addig ott maradsz amíg azt nem mondom,hogy kijöhetsz.

többet egy szót se haljak erről a baromságról!

nah nyomás már!

ennyi.

nagy csapkodva bevonul,mint egy gyerek,de a lényeg ott van,hogy téged nem manipulálhat nem irányíthat ezért továbbra is vonzódni fog hozzád.

értelem szerűen ha magyarázkodsz,vagy teret engedsz ennek a marhaságnak annál jobban ki fog ábrándulni és idővel valóban le fog lépni.

2018. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőként veled értek egyet.
2018. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!