Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem alszunk együtt. Állandóan hiányzik. Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt. 20 évesek vagyunk, és mindketten a szüleinkkel élünk még, ahol a kisebb tesónkkal vagyunk egy szobában. Tehát soha nem tudunk együtt aludni vagy kettesben lenni. Mindketten dolgozunk (levelezőn tanulunk) és én már fél év után össze akartam költözni a párommal, akkor még nagyon akarta, de félt az anyagiak miatt. (Attól, hogy elveszíti az állását,de különösebb oka nem volt rá csak ott akarta hagyni, meg is tette, amikor már talált mást). Én ezt próbáltam megérteni egy fél évig nem is volt gond, de aztán egyre jobban zavart, hogy mindig az utcán találkozunk pár órára,télen is a hidegben. Elkezdtem veszekedni, hisztizni, hogy nem bírom, vele akarok élni. Akarhanyszor este elkoszot teljesen megbolondultam, hogy ne menjen sehova, ha nem aludhatunk együtt akkor beszéljen velem. (Nem igénylem, hogy állandóan együtt legyünk ez az estekre vonatkozik, mert sose tudunk kettesben lenni) Folyamatosan az jár a fejemben hogy olyan rövid az élet és szeretjük egymást mégse hasznaljuk ki az időt amit együtt tolthetnenk. Emiatt sok veszekedés lett, megromlott a kapcsolatunk. Próbálok nyugodt maradni, de csak megjatszom magam mert nagyon rossz így ez a helyzet és sokszor kijon belőlem. Úgy érzem változnia kéne a helyzetnek, hogy helyrehozzuk a dolgokat, ő meg addig nem akar velem élni ameddig nem javul a kapcsolatunk.
2018. szept. 1. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Csak nekem tűnik furcsának, hogy mindketten 20 évesek vagytok, mindketten a szüleitekkel éltek, mindketten a kisebb tesótokkal vagytok egy szobában, és mindketten levelezően tanultok és dolgoztok emellett.

Ja és soha nem találkoztok!


Nem lehet, hogy te valójában skizó vagy és a saját alteregódat kergeted?

2018. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vannak ilyen véletlenek:D Annyi, hogy én okj-n vagyok és utána keszülök egyetemre, ő meg már most egyetemista.

Meg neki az öccse 18 éves az én húgom pedig fiatalabb (10).

2018. szept. 1. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Törődj bele,


Szia.

2018. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És a párodat ez nem érdekli? Nem zavarja? Mert szerintem az itt a nagyobb gond. Azért két év után, ha valaki nem jut el addig, hogy kevés neki az, hogy összefuttok az utcán, akkor vajon mennyire fontos neki a kapcsolat?
2018. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elején nagyon zavarta, most már a sok veszekedés miatt elege van és azt mondta, hogy ameddig ez nem változik addig nem költözik össze velem. Amit megértek valahol, csak én érzem, hogy hol a probléma forrása, ő meg nem.
2018. szept. 1. 23:49
 6/9 anonim ***** válasza:
És mégis hol szexeltek? Az utcán azt is?
2018. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amikor valamelyikunknel üres a lakás és mi is pont ráérünk akkor szexelunk, de ez nagyon ritka, fel éve volt ilyen utoljára. Szerinte vannak most nagyobb problemaink is.

Nagyon meredek lenne, ha ultimatumot adnék? Vagy költözünk vagy vége van? Vagy kevesebbet legyek az utcán vele? Mondjuk amikor fáradt vagyok és inkább itthon pihennék Vagy dolgom van itthon (mosás, főzés) akkor megmondom, hogy nem találkozunk. Gondolom ha szeret megerzi a hianyomat és rajon, hogy egy így nem jó. Vagy ha azt érzi, hogy emiatt távolodok tőle.

Nincsenek olyan elvarasaim felé, amiben én nem vennék részt.

2018. szept. 2. 00:18
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

20 évesek vagytok, alig találkoztok, akkor is az utcán, ráadásul fél éve volt szex utoljára?

Ha egy pasit más nem is, az utolsó mindenképpen kellene, hogy zavarjon...


Ez nem kapcsolat, ez valami vicc.


Mondd meg neki, hogy vagy úgy viselkedtek, mint egy normális párkapcsolatban szokás, vagy szakítasz, mert ezt így semmi. Nem is értem... ez megy 2 éve?

Ugyan már. Még ha 15 évesek lennétek, belefér. De bakker, 20 évesek vagytok...

2018. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtök dolgozó ember, tudnotok kellene albérletet fizetni. A párodnak kényelmes a mamahotel. Nem ártana tudnod, hogy ő elrakja-e azt a pénzt, amit megkeres a munkával (saját lakásra mondjuk) vagy pedig zsebpénz neki az egész amit el lehet bulikázni, az anyjáék meg eltartják. Ha az utóbbi, ezzel az emberrel ne tervezz közös jövőt szerintem. Neki így kényelmes, otthon ingyen lakik, kiszolgálják, néha ott vagy neki te, hogy ágyra járjál. De várj, hiszen alig van szex. Azt nehezen hiszem el, hogy egy 20 éves fiú simán beletörődne abba, hogy ilyen ritkán jusson puncihoz.
2018. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!