Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik nő üti a párját az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő üti a párját az egyáltalán szereti?

Figyelt kérdés

Elgondolkodok néha férfiként ezen.


A barátnőm ha veszekszünk és ideges lesz képes ütni ahogy ér ha közelednék hozzá,hozzám vágja a kulcsocsomót,(koax kábelt),amivel lehet, távirányító,meg fejbe ver vele.

Meg ha nem tetszik valami akkor nem lehet hozzászólni hisztizik,hagyjál már,hagyjál már,földhöz vágja ami éppen a kezébe van (egy doboz szög).

Mire jó ez,dehogy ha én kezet emelnék rá akkor belém vágná a kést,nem emeltem rá,meg nem is akarok.

Szeretem,tudom az az én bajom,megbeszélés hiába mivel ő ilyen megbeszélésből vita meg veszekedés,mert azt hiszi hogy neki van igaza.


Az élethez érett,de párkapcsolatban,gyerekes,pszichopata.



2018. szept. 1. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Szereti..ütni
2018. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Pasi mit érez ugyan ebben a helyzetben?
2018. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

nincsen következménye ennek a viselkedésének,ezért ment el ennyire vállalhatatlanba.

magyarul egy mulya fa-sz lehetsz.

és egy mulya fa-szt is lehet szeretni...egészen addig amíg nincsen jobb jelentkező a csajnál.

2018. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mihánt megvitattuk a kérdésemet,erről is szót ejtünk.
2018. szept. 1. 23:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott azt a csajt.
2018. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ez nem mulya-fa szság mert ha emelt hangon meg megmutatom ki a fa sza gyerek akkor rohan haza,(érzelmi zsarolás),bár már nem szokott érdekelni.

Szerinted nem próbáltam értelmesen,normálisan.

Ha meg megmondom neki a frankót hogy lehet takarodni,na érted...szeretem,persze lehet ez a baj.

2018. szept. 1. 23:37
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Szerinted nő nem üthet meg férfit de fordítva igen? Ilyen ostoba vagy? Az első után úgy vágtam volna ki, mint macskát szarni. De lehet a karját is eltörtem volna.

Alapból sosem ütnék meg nőt, de el se tűrném. Aki viszont megüt, vissza is kapja. Alaposan. Alapelv. Sosem maradok adósa senkinek. De most ezt félretéve: hogy tűrheted ezt? Ez az elmebajos luvnya lapátra való.

2018. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Az első mondatot fordítva akartam. Este vsn.
2018. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Huhh, ez egy baromi nehéz kérdés... most lehet mondogatni a kérdezőnek, hogy milyen idióta a nő, meg hogy hagyja ott meg stb, de ez nem olyan egyszerű, ha az ember szeret valakit...

Én a helyedben megpróbálnék vele beszélni... leülnék vele, hogy szeretnék valami fontosat mondani neki, megkérném hogy hallgasson végig, majd mélyen a szemébe néznék, és őszintén elmondanám neki, hogy ez nekem nagyon rosszul esik, amikor ezt csinálja... elmondanám hogy ez számomra nem csak testileg, de lelkileg is fájdalmat okoz, hogy ilyenkor tehetetlennek érzem magam, és azt kívánom bár vége lenne már ennek, hogy bár ne kellene ezt átélnem stb... teljesen ősztintén és szívből elmondanám a saját szemszögemből, hogy ez nekem mennyire nagyon rossz... elmondanám, hogy tudom hogy nem akar bántani, de mégis megteszi, és megkérném, hogy ne csinálja ezt, hogy próbáljon ezen változtatni, mert ez nekem nagyon nagyon rossz érzés ilyenkor. Ha ő is így szeret téged, ahogy te szereted őt, akkor fontosak számára az érzéseid, nem akar bántani (csak ilyen a természete), és ha megérti, hogy neked ez nagyon rossz, akkor legalább megpróbál majd ezen változtatni. A kulcs a nyugalom és az őszinte, nyílt kommunikáció. Ha pedig ez egyáltalán nem használ, és egyszerűen ignorálja az egészet, és egyértelműen még csak meg sem próbál ezen változtatni egy kicsikét sem, akkor nincs mit tenni, szakítanék :(

Sok szerencsét és kitartást kívánok ehhez a nehéz helyzethez!

2018. szept. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A baràtnőd èrzelmileg èretlen. Olyan, mint egy hisztis, elkènyeztetett, gyökèrnek nevelt 5 èves. Ez gàz. Te nem ilyen vagy, ezèrt nem vagy partner a jâtszmàiban(ismerek olyan 40-es pàrt,ahol mindketten ilyenek, tök jól elvannak ezekkel a gyökèr hisztikkel tarkitva) sztem ez nem működőkèpes kapcsolat igy.
2018. szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!