Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigány lányként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány lányként lehet esélyem egy magyar férfinál?

Figyelt kérdés

Cigány lányként mennyi esélyem lehet egy magyar srácnál? Már 2 éve érdekel egy férfi aki a munkatársam egyébként. Szoktunk beszélgetni, de csak a 2x 15 perces szünetekben. Szerintem nem zavarja a származásom, különben nem keresné a társaságom, nem ülne le mellém pl a büfében stb. De lehet,hogy párkapcsolati szinten már szégyellne engem,nem merne felvállalni,vagy azt gondolhattja rólam,hogy teljesen más értékrendet képviselünk és úgy is más világ vagyok mint ő. Mint a magyarok. Nem tudok sok mindent rólam, csak felszínesen ismerjük egymást. Tehát hosszabb mélyebb beszélgetésre nem volt lehetőségem vele. Engem mégis nagyon érdekel ő, sokat szoktam gondolni rá, és szeretek vele lenni. Még sosem éreztem ezt előtte. Nekem nagyon szimpatikus,kedvelem őt és rettentően boldog vagyok ha csak látom is őt vagy rám néz,mosolyog stb. Szerintetek ebből sosem lehet semmi...? Elakartam őt hívni egy étterembe vagy valami gyors kajáldába munka után, de nem tudom mit mondana erre. Lehet nyomulásnak venné vagy megijesztem? Titeket megijesztene egy ilyen helyzet? Tudom,hogy nem valami jó dolog lányként kezdeményezni,hátmég cigány lányként egy magyarnál. De úgy érzem ha én nem próbálok lépni akkor sosem derül ki,hogy mi lehet,mit gondol rólam. Nagyon félek,hogy elutasít engem vagy zaklatásnak tartja majd? Nem tudom. Izgulok,hogy megundorodik emiatt tőlem. Ti mit gondoltok,lehetetlen,hogy egy magyar férfit érdekeljek vagy elfogadja a meghívásomat? Különben erre az alkalomra raktam is félre pénzt 2-nek, mert egyszer említette,hogy a tesójával volt egy étteremben ahol tökjót evett stb és oda akarom vinni őt. Természetesen mindent tudnék fizetni,nem akarom kihasználni vagy lehúzni őt. Még az oda utat is fizetném neki,ha éppen nincs bérlete. (Pestiek vagyunk)


L/21 F/26


2018. szept. 2. 07:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%

Van és lesz is olyan aki biztos össze jönne roma lánnyal. A másik az csúnyább megfogalmazás. Meg kell próbálni, és kiderül.

Szerintem sokba függ attól is, hogy mennyire látszik rajtad, hogy az vagy.

2018. szept. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
A leírtak alapján ha tetszel neki akkor szerintem van esélyed. Engem speciel nem érdekelne hogy a lány cigány vagy afro vagy kínai vagy japán. Ha tetszik és én is neki akkor járok vele. Azt meg külön élvezném hogy a polgárok pukkadnak láttunkra.
2018. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Itt gondolok olyanra, hogy mennyire viselkedsz úgy mint ők. Pl. beszéd, öltözködés, esetleg kinézet.

Attól is függhet, hogy milyen esetleg a családod.


Azért vagyunk különbözőek, mi emberek, mert mindig lesz lehetőség mindenre. Van akinek a néger nők is bejönnek, simán lennék vele, van aki nem.

Ez mindkét nemre vonatkozik.


Kitudja, lehet én is összejönnék egy ilyen lánnyal, hogy ha pl kevésbé látszódna rajta, hogy az, illetve nem olyan stílust képvisel, mint a szomszédaim.

(Ők régen is eléggé rikácsolós, ordibálósak voltak, család szinten).

Hanem ha tényleg tisztelet tudó családja van szintén, nem az a hagyomány őrzőbb, hanem tényleg normálisak, akkor lehet nem érdekelne.

Amúgy roma lánnyal vesztettem el anno.

2018. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Lehet esèlyed ha egyèbkèn összeilletek. Az hogy cigàny vagy nem cigàny, önmagàban semmit sem jelent. Úgy gondolom sokkal fontosabb az, hogy hasonlòan gondolkozzatok dolgokròl.
2018. szept. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
A leírásból kijön, hogy tök normális csajszi vagy és 100%, hogy ezt Ő is látja. Az meg, hogy még félre is tettél még túlzás is, de mindenképp le a kalappal. Nézd, ez a 21. század, bárki elhívhat bárkit. Ha ennyire odavagy érte, próbáld meg. Legrosszabb esetben elutasít. Velünk férfiakkal is megesik, gyakran. De szerintem jól is esik nekünk is, ha elhívnak. A legtöbb magyar egyébként meg nem a bőrszíne miatt nem szereti a romákat, ezt te is tudod szerintem. A normálisabbak meg tudják, hogy vannak pozitív kivételek. Lásd te. Szóval nem aggódnék a helyeden. Hogy nőként bejössz-e neki, azt nem tudhatom. De lehet az is, hogy csak félénk, bátortalan. Aki nem kockáztat, nem nyer. Sok sikert!
2018. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%

Már bocsássa meg a világ, de komolyan, miért kell pontozgatni a másikat állandóan? Adtam egy normális emberi választ.

"Lesznek olyanok akik igen, és lesznek olyanok akik nem".

Ez ugyan úgy igaz a nőkre is, hogy összejönnének roma férfival, ha az pl normális, munkás ember lenne.

De pl van sok olyan magyar nő, aki pl egyáltalán nem jönne össze Magyarországon élő bármilyen nemzetiségű férfival, mert a jövőjét külföldön tervezi és onnan akar párt találni magának.

Ahány nép, annyi szokás.

2018. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nekem dolgoznak a szüleim. Anya szociális munkás. Apa meg kőmüves. Van két bátyám az egyikük most kezdte a Főiskolát a másik testvérem pedig jelenleg egy gyárban dolgozik. Nem szoktunk ordibálni,kiabálni,nincsenek 'olyan'rokonok. Sőt mi nem is igazán tartjuk a kapcsolatot másokkal. Csak mi vagyunk így a tesóimmal és apa,anya. Budapesten élnek a szüleim, de én már albérletben vagyok egy ideje. Nekem szerintem normális a családom. Soha senkinek sem ártottak,nem voltak konfliktusok, verekedések vagy ilyesmi. Sőt az én édesapámnak birkatürelme van szerintem, nagyon nyugodt természetű ember és végtelenül kedves. Én büszke vagyok a szüleimre. Ami pedig a külsőmet illeti, nem nagyon, de barna a bőröm. Kreol. Zöld szemem van és sötét barnás,majdhogynem fekete egyenes vállig érő hajam van. Vékony vagyok 176 cm 58kg. Öltözködésemmel sincsen szerintem gond. Általában véve követem a divatot,de inkább sportosabb ruhákat szeretem. Sminkelni nem szoktam magam csak szempillaspirált használok és néha korrektort.
2018. szept. 2. 07:55
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Esély mindig van. :) Az más kérdés, hogy mennyire szerencsés. Ez kb hasonló dolog, mint a gazdag a szegénnyel, vagy több diplomás az iskolázatlannal... A konfliktusnál, feszültségnél derül ki. Ha egyből a másik fejéhez van vágva a különbség, akkor zavaró volt már az elején is, de belement.

Nem tudni, hogy a család, a környezet mit szól ehhez mindkét oldalon. De igazából ha nagy egymásra találás van, akkor mindegy a körülmény.

Még egy dolog. Attól is függ, hogy romaként milyen személy valaki. Van olyan, akinek a stílusában abszolút nem látszik ez, van akinél meg nagyon kijön. Több olyan embert ismerek, akik nagyon normálisak, és semmi szégyellnivalójuk nincs romaként.

Én a túlzott "mindent fizetést" hagynám a helyedben. Nagyon aranyos gesztus, látszik, hogy szeretnél tisztességes lenni, és jó benyomást kelteni. Ha ő akar, akkor úgyis lép.

2018. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
13%

Leirasod alapjan tenyleg cigany vagy mert a stilusod egyertelmuen az, igy leirom.


Rendes ertelmes ferfi ciganylannyal nem kezd. Ezt te is sejted. De en a helyedben megprobalnek vele elmenni kajalni vagy valami. Attol ne felj hogy ez hatranyos lesz, mert legalabb kiderul hogy mit akar, illetve akar e valamit.

2018. szept. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 peca1000 ***** válasza:
100%

Egy próbát megér.


Fogalmazásodból az tűnik ki, hogy nem az az ordibálós, kötözködős, verekedős, putris, koszos, büdös, fogatlan, sokszoknyás vagy, mint a jó részük.


Ha a családod is olyan mint te (ezt hangsúlyozd az illetőnek, mert ezen nagyon sok múlik), akkor talán van esélyed.


Kérdés, hogy a családod is, és a rokonság is mit szólna egy gádzsó gyerekhez. Előtte ezt tudakold meg.

2018. szept. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!