Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon agresszív....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon agresszív. Akármilyen kis dolgon is felhúzza magát kiabál, megver, rugdos. Többször is lilára vert. Ha feljelenteném félek h megtalál és péppé zúz. Nagyon félek. Mit tehetek ellene h ne bántson? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az arcomon a testem többi területén. Van 3 lányom amiböl egy közös nagyon szereti őket. Már mondtam neki h nem normális a mi kapcsolatunk menjünk szét. De mindig azt mondja h ő a gyerekét nem hagyja el.Amikor berág nem néz senkit és semmit ahol ér ott ver volt olyan h a lányaim szeme láttára. Csak engem bánt és akkor pl. ha valamiben nem értünk egyet.Hülyén hangzik de olyan mintha 2 énje lenne egy jó és a rossz. Az egyik nap nagyon kedves és minden jó. Pár nap mulva aztán jön a rossz. Mondtam h menjünk el orvoshoz. De hiába. Férfi... nem hajlandó. Rám fog mindent hogy én vagyok az érthetetlen akaratos ezért kapok.

2018. szept. 2. 07:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Mi ossze se jottunk volna vele es nem elnenk vele.
2018. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%

Nőt férfi nem üt meg. Ha ez van, ott valami nem stimmel. Vagy pia, vagy valami kiváltó ok van, pl a nő folyton beszólogat, alázza.

De még ha ilyen ok is van, ez nem menti fel.


Azt írtad, azt mondja akaratos vagy. Ezek szerint konfliktusból pattan ki. A volt párom nagyon erőszakos módon beszélt. Nekem nem jutott eszembe megütni, de utólag nézve sem látom, hogy meg tudtam volna győzni bármiről is, mert ő amit akart, abból nem engedett...

2018. szept. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

Mi ez az egyoldalusag hogy not ferfi nem ut meg.

Egyenjogusag, hallottal rola ?

2018. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre teszed a gyerekeidet, ez nem zavar? Szerinted ők mit élnek át, amikor azt látják, hogy apu üti anyut? Áhhh... Nem is tudom, hogy mit lehetne erre írni. Elkeserítő.
2018. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

"Mi ez az egyoldalusag hogy not ferfi nem ut meg.

Egyenjogusag, hallottal rola ?"


Természetesen fordítva is igaz, csak jellemzően a "férfiak" szokták verni a nejüket és nem fordítva. Csak addig erősek és bátrak, amíg náluk gyengébbet kell ütni.

Azért egy férfi jobban meg tudja magát védeni egy nővel szemben, mint fordítva. (Alapesetben.)

2018. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%

Nőt férfi nem üt meg?

Szólj már pl a mostohaapámnak. ..

2018. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem iszik, nem dohányzik. Az apja is ilyen volt. Amikor össze költöztünk semmi baj nem volt. Egyszer csak a házunk elöl bilincsbe vitték el a rendörök. Aztán kiderült egy két rendőrségi ügye. Amikor kérdeztem róla csak ordibált és megvert amiért azt mondtam rá h bünözö... aztán jött a fizetős lányok pesten sztori. Ami kiderült a testvérével ment el a testvére el ismerte ő nem. Akkor is amikor feljön a téma h mi volt... megver és ordibálva vagdalózik h nem csinált semmit. Egyszer azt mondja szeret amikor jó kedve van máskor ha rossz akkor meg h a gyerek miatt van velem. Egy szipla butor össze szerelésen is berág. Pl.. egy polcot nem birt fel furni a falra és széttörte.. ha valami nem sikerül neki akkor is tör zúz...
2018. szept. 2. 09:10
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Te még mindig vele vagy?

Ez se nem apa, se nem férfi.

Ha más nincs, irány az anyaotthon!

2018. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%
#5 Tévedsz és tévedsz. Pont tegnap volt egy kérdés, ahol a csajszi verte a srácot, az meg tűrte. És annyi ilyen van. De erről senki nem beszél, senki nem veszi komolyan. Ami legalább akkora szégyen. Ez a társadalmunk hibája. Az a hülye meg nem hogy leállítaná erővel vagy otthagyná a francba, még kérdezte, hogy hogy oldahatná ezt meg, mert szereti. Na erről ennyit.
2018. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
A közös gyerekünk még csak 2 éves és nagyon szereti az apját. A 2 neveltje is el van vele amikor épp nincs rajta rossz kabát. De ha elő tör belöle akkor mindenki tart tőle.
2018. szept. 2. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!